Nový trailer na Peaky Blinders je plný krvi a fašistov: Bude mať posledná séria stále grády?

Peaky Blinders

Bude mať posledná séria Peaky Blinders stále grády? (Zdroj: BBC Studios)

#Nový rok nám priniesol skvelé filmové novinky. Dočkali sme sa stretnutia hercov z Harryho Potter, ktorého prvý diel oslavoval 20 rokov. Okrem toho nám spoločnosť BBC predstavila trailer na poslednú sériu krvilačného seriálu Peaky Blinders. Rozhodne nie je žiadnou rozprávkou a je plný brutality, na ktorú sme zvyknutí.

Cillian Murphy a Tom Hardy sa vracajú ako Thomas Shelby a Alfie Solomons v tom, čo tvorca Steven Knight opisuje ako najvyššie stávky v histórii seriálu. „Veríme, že toto bude najlepšia séria zo všetkých a sme si istí, že si ju naši úžasní fanúšikovia zamilujú. Zatiaľ čo sa televízny seriál bude blížiť ku koncu, príbeh bude pokračovať v inej podobe,“ dodáva slová tvorcu seriálu Stevena Knighta webový portál Hype Beast.

Zdá sa ti podivná jeho posledná veta? Sme si takmer istí, že tým odkazuje na očakávaný celovečerný film, ktorý by uzavrel príbeh slávnej rodiny a možno pootvoril dvere novým. Zatiaľ si však môžeme vychutnať len upútavku na šiestu sériu Peaky Blinders. Jej priemiéry by sme sa mali dočkať už čoskoro.

Zdroj: hashtag.sk, hypebeast.com
Odporúčame