Film, ktorý nikto nechce vidieť, no všetci si ho pozrú: 365 dní dostane koncom apríla pokračovanie na Netflixe

365 dní sa dočká pokračovania na Netflixe

365 dní sa dočká pokračovania na Netflixe (Zdroj: Netflix)

#Niekedy máme pocit, že čím horší film je vyprodukovaný, tým lepšie sa uchytí a zarobí si na pokračovanie. Môžeme tu hovoriť napríklad o Fifty Shades, Escape Plan či Superbabies. Tieto blbosti sa dajú pozerať, no treba sa jednoznačne odosobniť, nečakať filmový zázrak a vedieť, že zabávať sa budeš predovšetkým kvôli trápnemu humoru.

Medzi tieto filmy patrí už aj 365 dní. Ako by nestačilo, že niektorí ľudia považujú knihu za brak a filmové spracovanie za odpad. Na Československej filmovej databáze má snímka 38% od tisícok divákov a na IMDb si počína ešte horšie – len 3.4 z 10. Nuž a práve takýto film dokázal strhnúť pozornosť natoľko, že si vyslúžil pokračovanie a to rovno z produkcie Netflixu.


Erotický megahit 365 dní od Netflixu očami muža: Ak sa ti páči, musíš byť totálne mimo


Sequel 365 Days: This Day otvorí príbeh Laury a Massima. Massimo začína mať problémy v rodine a Lauru má v hľadáčiku jeden veľmi záhadný mu. To by mohlo skomplikovať vzťah našim hlavných hrdinov. Nejako takto opisuje snímku samotný distribútor a my len krútime hlavami. Samozrejme, každý jeden sequel, ktorý stojí a padá na sexe dvoch ľudí, musí byť okorenený rodinnými problémami a záhadným cudzincom.

Na scenári sa znova podieľala poľská autorka knižnej predlohy Blanka Lipińska a nezmení sa ani režisérska stolička. V hlavných úlohách budú znova „hviezdiť“ Anna Maria Sieklucka a Michele Morrone. Sexistický sequel 365 dní si svoju premiéru odbije na Netflixe už 27. apríla. Pozrieš si ho zo zvedavosti?


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame