Pohľad spoza deviny: Loko Loko a Pil C opäť spojili sily. Track dostáva aj video

Pil C deklaroval, že bude do konca roka veľmi aktívny a svoje slovo dodržiava. Najnovšie sa tento interpret dostáva do povedomia vďaka skladbe Pohľad spoza deviny, kde vedúci člen Comebackgangu spája svoje sily s rapperom menom Loko Loko. Track s názvom Pohľad spoza deviny láka už vďaka svojmu názvu. Poďme sa pozrieť na skladbu, o ktorú sa produkčne postaral beatmaker HYPRWRLD.

Nie je to tak dávno, čo sme dvojicu Loko Loko – Pil C videli na spoločnom tracku. Teraz sa ich sily spájajú opäť a prinášajú skladbu, ktorá vás donúti rozmýšľať. Pohľad spoza deviny môže na niekoho pôsobiť ponuro alebo temno, ale na druhej strane, z niektorých myšlienok si človek naozaj môže čo-to odniesť.

Loko Loko potvrdzuje, že sa stále zlepšuje a získava si nových priaznivcov, pričom pochvalu si zaslúži aj Pil C. Ten zas dokazuje, že je v skutočne vynikajúcej rapovej forme a môžeme sa len tešiť na to, čo prinesie ďalšie obdobie. Skladbu dotvára zaujímavo volený videoklip, v ktorom si na svoje prídu predovšetkým milovníci rýchlych a drahých automobilov.

Foto: Pohľad spoza deviny, videoklip YouTube

Odporúčame