Podcast Osťa s Majkom Spiritom naberá na popularite: Stúpa v rebríčkoch

Nachádzame sa v dobe, kedy sa vrece s rôznymi podcastmi akoby roztrhlo. Tento koncept sa medzi ľuďmi po celom svete stal veľmi populárnym predovšetkým počas obdobia celosvetovej pandémie koronavírusu, pretože je na výberu častokrát veľmi jednoduchý a ľudia nemusia byť vyslovene pri sebe. Avšak, vznikla akási bublina, na scénu sa začali tlačiť desiatky tvorcov a stovky rozhovorov, pričom ľudia nemajú reálnu šancu vypočuť si všetko. Má to dobrú aj zlú stránku.

Tou zlou je, že nemáte šancu vypočuť si všetko a neraz sa k vám nedostanú tí, ktorí sú kvalitní, no nemajú meno, ale tí, ktorí sú už známejší, i keď ich obsah nemusí byť práve prínosom pre veľké masy ľudí. Ale je tu aj spomínaná druhá stránka a tou je, že vďaka obrovskému výberu a počtu podcastov si môžete vybrať z veľkého spektra a každý si teda príde na svoje.

Niekto hľadá slovenské podcasty, ďalší chce počúvať po česky, iní zas chcú podcasty po anglicky či po španielsky alebo v inom jazyku. Niekoho zaujíma šport, iných kultúra, ďalších hudba, ostatných všetko. Preto nie je len na škodu, že je podcastov v súčasnosti vo svete tak veľa. Okrem toho, je to dobrá forma vyrozprávania sa, podelenia sa o pocity, pričom je tam veľký priestor interakcie s ľuďmi, čo je tiež nesmierne cenný poznatok.

Dostávame sa k hlavnej myšlienke tohto textu. Na scénu podcastov sa vybrali aj hypeman a autor rozhovorov Osťo a rapper Majk Spirit. Spoločne dali dokopy podcast s názvom TOPKAST, o ktorého nových dieloch vás pravidelne informujeme aj na našom webe. Pretože je to obsah, ktorý motivuje, inšpiruje aj informuje. Netrvá zvyčajne dlhšie ako hodinu a nachádzajú sa tam fakt super myšlienky.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rap a spev. Sergei Barracuda a Adam Mišík vytvorili skladbu k českému filmu BANGER

A ľudia si to všímajú. Aj napriek presýtenému trhu podcastov a veľkej konkurencii, sa rozprávanie Osťa s Majkom dostáva medzi úplnu špičku v Československu. Majk Spirit na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal, že TOPKAST sa už nachádza v najlepšej desiatke slovenských podcastov, čo je pomerne krátkom čase veľmi dobrý výsledok. A ako Majk napísal, čoskoro číslo jeden. Ak by to tak fakt bolo neprekvapilo by nás to, pretože TOPKAST má naozaj čo ponúknuť a dokazuje to v každej svojej časti.

Foto: Osťo, Bekim, Majk Spirit, TOPKAST, profil Majk Spirit Instagram

 

Odporúčame