Počul si už hudobný beat vytvorený z frekvencií rastlín?

Ak ešte nie, sleduj viac v novej kampani Nicolaus HERBAL Vodky a bav sa prírodou. Novinka obľúbenej značky Nicolaus Vodka ťa pozýva k novým zážitkom a zábave s partiou kamarátov.

Ochutnaj dúšok čistej prírody v Nicolaus HERBAL Vodke Baza&Mäta alebo Nicolaus HERBAL Vodke Horec, ocitneš sa vo svete nových, nepoznaných chutí. V Nicolaus HERBAL Vodke sa stretli v dokonalom mixe jemná striebrom filtrovaná vodka, prírodné bylinné arómy, krištáľovo číra tatranská voda a nižší obsah cukru.

Nová línia najpredávanejšej slovenskej párty vodky otvára dvere do celkom novej dimenzie. Do sveta prírody a čistej zábavy v spojení s energickou hudbou. A práve originálnu hudbu pre vodku s bylinkami vytvoril známy slovenský producent Peter Pann, ktorý si zahral aj vo video spote.

„Zistenie, že každá rastlina vydáva frekvenciu, ktorá sa nachádza aj v hudbe, je fascinujúce. Preto sme rozvinuli myšlienku, že čistá zábava je všade okolo nás, či v prírode alebo v tanečnom klube. Nicolaus Vodka je hlavne o neobyčajnej zábave s priateľmi, preto je pre nás prepojenie prírody, frekvencie a hudby jasnou kombináciou,“ hovorí Martin Michelík, brand manažér Nicolaus Vodky.

Inšpiruj sa spotom plným tajomnosti, svetiel a zaži aj ty s partiou čistú zábavu na tých najneočakávanejších miestach.

Sleduj viac na Facebooku a Instagrame.

Zdroj: PR článok
Odporúčame