Pil C nie v pozícii rappera, ale … v pozícii golfistu: Je to šport pre všetkých

Ono všeobecne platí, že keď pracujete manuálne, mali by ste mať nejaký koníček, kde necháte odpočinúť telo a zamestnáte dušu. A rovnako to platí aj opačne. Keď sa živíte niečím, kde používate kreativitu, a teda vlastnú hlavu, je dobré, keď sa vám podarí „vypnúť“ nejakým fyzickým spôsobom. Rovnováha je potrebná, aby ste boli po všetkých stránkach v pohode. A vie to aj jeden z najsledovanejších slovenských rapperov – Pil C.

Civilným menom Lukáš Kajanovič, ktorý patrí medzi to najkvalitnejšie čo československá rapová scéna ponúka, prepadol vo voľnom čase golfu. Nie je to len tak, že by si išiel zahrať, keď ma chvíľu voľna, ale Pil C je typ, ktorý keď niečo robí, snaží sa to robiť na 120 percent a byť v tom najlepší. Preto dokázal scénu na SR dobyť prakticky za rok. A rovnako preto sa mu darí aj v tomto športovom odvetví.

Pripájame krátky rozhovor, v ktorom Pil C alebo ak chcete Lukáš hovorí o tom, že golf je športom pre všetkých. Veľa ľudí ho však ale ani nevyskúša, prípadne má predsudky. Jasné, nemusí to baviť každého, ale ak to chce niekto hodnotiť, mal by to aspoň skúsiť. Tak to platí vo všetkom v živote.

V tomto videu sa teda pravdepodobne nedozviete o Pil C-ho nových trackoch či plánoch na ďalšie obdobie, ale dozviete sa o Lukášovi z o niečo inej stránky ako ste ho poznali. A to nemusí byť na škodu. Práve naopak. Urobiť si celistvejší obraz o niekom, koho poznáte iba z jednej stránky, sa môže zísť.

Foto: Pil C, video o golfe, YouTube

Odporúčame