Pil C ide bomby: Pozrite si ochutnávku z jeho pripravovaného albumu

Slovenský raper Pil C jasne deklaroval, že rok 2019 venuje rapu a môžeme sa tešiť na nový album z jeho produkcie. Od hudobného počinu V rádiu hral Elán keď umrel Tupac, alebo ak chcete VRHEKUT, už ubehlo veľa dní a priaznivci tohto slovenského hudobníka sa už nevedia dočkať.

Pil C rapuje o čomkoľvek. O láske, o svojom súkromí, o minulosti, o cestovaní, o filozofických myšlienkach, ale nemá problém aj s témami ako situácia ohľadom ostatných raperov a v neposlednom rade politika. Lukáš je jedným z tých, ktorí sa politickej téme nevyhýbajú, za čo ho niektorí ľudia kritizujú, ale väčšina ho za tento krok chváli.

Najnovšie Pil C na svojom profile na Instagram zverejnil ochutnávku doposiaľ nemenovanej skladbe, ktorá by si na jeho novom albume objaviť mala. Ku krátkemu videu, v ktorom si „ide“ to, čo práve vytvoril pridal stručný popis, v ktorom je situácia vysvetlená.

Konkrétne napísal: „ked prvykrat pocuvas, co si nahral ? este surove, bez adlibs, bez efektov, bez nicoho ? zacina sa pomaly ladit forma na album, masina sa rozbieha ?⚙️ C je spat, tesis sa?“ Z toho, čo sme počuli, môžeme povedať len jedno – máme sa na čo tešiť a Pil C je jednoznačne pripravený tento rok po hudobnej stránke absolútne ovládnuť.

Odporúčame