Pil C hovorí o tolerancii: Je mi jedno, akú máš farbu pleti

Raper Pil C dal najavo, že tento rok dá o sebe výraznejšie vedieť. Chystá nový album, otvorene hovoril o politike a najnovšie zabŕdol problematiku tolerancie. V dobe, kedy určite nielen my máme pocit, že sú ľudia k sebe zbytočne zlí a ofenzívni, je dobré si prečítať niečo, čo dodáva nádej v toto ľudstvo.

Nezáleží na farbe pleti

Pil C prehovoril vo svojom príspevku na sociálnej sieti Instagram a i keď sa jedná o partnerstvo so známou firmou Footshop, myšlienka, ktorá bola vyjadrená rozhodne stojí za zamyslenie. „Stále zastávam názor, že mi je jedno, akú máš farbu pleti. Je mi jedno koho ľúbiš, pokiaľ teda neľúbiš moju snúbenicu, všetko je o tolerancii,“ rozhovoril sa populárny slovenský raper.

Comebackang prináša diverzitu

Lukáš vyzýva k tolerancii, nenávisť medzi ľuďmi je zbytočné a nevedie v konečnom dôsledku k ničomu dobrému. „Zoberte si, že v Comebackgangu je Róm, černoch, Arab, pár belochov sem tam aj Aziat.“ Predstavuje Pil C zloženie svojho zoskupenia, ktoré skutočne pojednáva o tom, že diverzita je každodennou záležitosťou.

„Práve tie rozdiely medzi nami sú zdrojom inšpirácií a nútia nás posúvať sa stále vpred,“ zakončil muž, ktorého doposiaľ posledným sólovým albumom je dielo V rádiu hral Elán, keď umrel Tupac. Ak všetko pôjde ako má, v roku 2019 budeme v rukách držať nový album Pil C-ho.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.