Posledná séria obľúbeného seriálu Peaky Blinders je na spadnutie: Fanúšikovia sa môžu tešiť na filmové pokračovanie

Peaky Blinders sú obľúbeným seriálom.

Peaky Blinders skončia šiestou sériou (Zdroj: pixabay.com/xAlexnick)

#Britský seriál Peaky Blinders má množstvo fanúšikov po celom svete a inak to nie je ani na Slovensku. Zameriavajúc sa na gang, ktorý si do pokrývok hlavy všíval žiletky, seriál sa stal fenoménom. Okrem dobre vymysleného príbehu si ľudia zamilovali aj postavy, pričom hlavu gangu stvárnil obľúbený herec Cillian Murphy.

Aktuálne fanúšikovia čakajú na šiestu sériu, ktorá však, bohužiaľ, bude pre seriál aj poslednou. Aj keď sa podľa skorších vyjadrení zdalo, že seriál bude mať aj siedmu sériu, podľa slov tvorcu Stevena Knighta bolo už od začiatku jeho ambíciou zakončiť príbehy postáv filmom. A práve to sa, zdá sa, stane. Tvorca tiež poznamenal, že pôvodné plány so seriálom im prekazil koronavírus.


VIDEO Smrť, krvavá vojna a fašisti: Čakanie sa končí, Peaky Blinders sa vracajú v skvelom traileri pre svoju 5. sériu


Produkcia poslednej seriálovej série sa práve začala a preto sa dá predpokladať, že šiestu sezónu uvidíme až koncom roka 2021 alebo v roku 2022. Napriek všetkému producent Mandabach tvrdí, že šiesta, finálna séria bude tou najlepšou doteraz. Tá predošlá bola doteraz najpozeranejšou z celého seriálu a preto je určite ambíciou tvorcov prekonať ju.

Sleduješ tento seriál aj ty?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peaky Blinders (@peakyblindersofficial)

Zdroj: hashtag.sk, deadline.com
Odporúčame