Módne a funkčné pánske zimné bundy – prehľad trendov

Módne a funkčné pánske zimné bundy – prehľad trendov.

Módne a funkčné pánske zimné bundy – prehľad trendov. Zdroj: RossHelen / Shutterstock.com

#Pánske zimné bundy sú dôležitou súčasťou pánskeho šatníka počas chladných dní. Počas chladného počasia zahrejú a rovnako pri voľbe správneho modelu sa veľmi jednoducho a variabilne dajú kombinovať do širokého spektra outfitov. Vďaka variabilite kombinovania sa potom nesmierne dobre dajú využívať a navyše máte záruku, že v každom outfite budete vyzerať štýlovo a upravene.

Ak chcete docieliť, aby sa vám bunda lepšie kombinovala, voľte modely v neutrálnych prevedeniach. Pánske zimné bundy v čiernej, sivej, béžovej, či bielej môžu buď skvelou univerzálnou voľbou na každodenné nosenie. Zároveň ak siahnete po modeli, ktorý je z kvalitného materiálu, využijete ich na široké spektrum aktivít – od bežných dní až po športové, či voľnočasové aktivity. A to je pre mužov predsa najdôležitejšie – účelné, kvalitné a dobre vyzerajúce oblečenie.

Ako si vybrať ideálne pánske zimné bundy?

Pri výbere pánskej zimnej bundy je podstatné prihliadať na množstvo faktorov. Ideálne pánske zimné bundy by mali byť z vysoko kvalitného materiálu, ktorý vás ochráni pred rôznymi poveternostnými podmienkami. To predovšetkým znamená, že vám v nej nebude zima – teda, že vám neprepustí vodu, ani vietor. Praktická kapucňa by mala byť základom pre dosiahnutie praktickosti a účelnosti vami vybraného kúsku. Pokiaľ chcete dosiahnuť elegantnejší vzhľad, môže byť pokojne doplnená aj o vzhľadnú kožušinku.

Zdroj: Brilliant Eye / Shutterstock.com

Pri výbere je okrem materiálu potrebné aj vybrať správny strih a veľkosť. Veľkosť je podstatné vyberať vyskúšaním, prípadne sa pri nákupe prostredníctvom internetu musíte pomerať. Miery je potom následne potrebné porovnať s tabuľkovými hodnotami veľkostí, aby ste vybrali najideálnejšiu veľkosť pre vaše proporcie. Pánske zimné bundy je potrebné vyberať aj v správnom strihu – napríklad vhodná dĺžka a strih pre vaše proporcie.

Ako kombinovať pánske zimné bundy do pohodlných outfitov?

Pri kombinovaní pánskych zimných búnd je dôležité predovšetkým dbať na váš osobitý štýl. Ak napríklad často nosíte športové outfity, ideálne je siahnuť po zimnej bunde v športovom štýle. Vďaka tomu budete mať záruku, že danú bundu vynosíte na milióny spôsobov do vašich bežných outfitov. Pri kombinovaní do športových outfitov využijete všetky vaše mikiny. Trendy na takéto kombinovanie sú bežné džínsy, tepláky, či joggers nohavice.

Pánske zimné bundy môžete kombinovať do elegantných aj športových štylizácií. Pri kombinovaní je podstatné najmä zvoliť správne doplnky. Napríklad pokiaľ máte zimnú bundu v neutrálnych odtieňoch, môžete celý outfit ozvláštniť pomocou výrazných doplnkov. Naopak výrazné pánske zimné bundy je možné doplniť neutrálnymi doplnkami. Pre extravagantnejší outfit je možné kombinovať výrazne farby a vzory navzájom pre docielenie kreatívneho výsledného vzhľadu vášho outfitu.

Pánske zimné bundy – často kladené otázky

Ktoré pánske zimné bundy sú trendy v tomto roku?

Móda pre mužov sa často mení a preto je potrebné vyberať si buď nadčasové kúsky alebo bundy pravidelne meniť. Medzi trendy tohto roku patria napríklad puffer bundy, prípadne bundy na štýl bomber jacket. Nič nepokazíte ani jednoduchými bundami v neutrálnych farbách v nadčasovom prevedení.

Ktoré farby si vybrať?

Medzi populárne farby patria predovšetkým neutrálne odtiene ako je napríklad sivá, čierna, tmavomodrá, či biele odtiene. Tie sa aj najlepšie kombinujú. V tomto roku je však nesmierne trendy siahať aj po modeloch vo výrazných farbách ako je napríklad oranžová, či fialová. Rovnako sú moderné a populárne aj rôzne zaujímavé vzory.

Zdroj: PR článok
Odporúčame