Palermo pašoval metamfetamín. Bude vo väzení do konca života?

Nasledujúce riadky budú o slovenskom rapperovi menom Palermo. Určite ho poznáte a minimálne na niekoľkých trackoch ste ho už počuli. Tento raz ale nebude reč o jeho hudbe alebo spoluprácach so zvučnými menami. Má problémy so zákonom a naozaj vážne. 

Palermo čelí vážnym obvineniam

Kukláči NAKA počas minulého kalendárneho roka zadržali viacero ľudí, ktorí mali mať prsty v rôznom druhu kriminálnej činnosti. Konkrétne sa jednalo o akciu pod krycím názvom Venal 6. Obvinenia teraz padli aj na rappera Palerma.

36-ročný interpret, ktorý sa civilným menom volá Pavol Mlynárik, má vážne problémy so zákonom. Počas aktuálneho súdneho procesu sa mal priznať, že niekoľko rokov pašoval metamfetamín. To znamená pre rappera, ktorý si ešte nedávno pomaly, ale isto razil svoju na popredné miesta slovenskej rap game, poriadne problémy.

Návrat legendy Mec Vrabca skončil brutálnou bitkou (FOTO)

Čo to v praxi môže pre Palerma priniesť? Ak sa ukáže, že je naozaj vinný, môže putovať on a jeho komplici za mreže na 15 až 25 rokov. Za istých okolností aj na doživotie, čo je najvyšší možný trest, ktorý je reálne v Slovenskej republike niekomu udeliť. Je takmer isté, že na slobodu sa už nedostane, a teda, čo sa týka jeho hudobnej kariéry, o nej reč v tomto momente nemôže byť ani zďaleka.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Palermo, MV SR, CVTISR

Odporúčame