P.A.T. stúpa do výšin ako dym, Separ spal v jednej posteli s rakovinou

P.A.T. aka Franto v novom tracku stúpa do výšin ako dym, strýko Separ aka Flowdemort spal v jednej posteli s rakovinou. Toto je „Hodváb“

Nejde vôbec o prvú spoluprácu P.A.T. x Separ. Chalani sa na spoločnom tracku stretli už niekoľkokrát, pričom ich aktuálne kolabo môžeme chápať ako nepriame pokračovanie ich niekdajšieho hitu „Zrkadlo“. A tak isto ako spomínaný predchodca, aj aktuálna záležitosť je už na prvé vypočutie poriadna hlbočina. V tom najlepšom zmysle slova. Poďme sa na to spoločne pozrieť.

P.A.T. na feate so Separom je záruka kvality

Máme tu aktuálnu novinku s názvom „Hodváb“. Rovnako ako v prípade predošlej zmieňovanej skladby, aj tú novú produkoval Pouličný autor tónov sám. Atmosféricky je tento track veľmi podobný tracku „Zrkadlo“, ale v rámci flowu sú obaja raperi samozrejme opäť o čosi ďalej. A za nás je to zase raz veľký oheň!

⇒ Albumy a merch od P.A.T. si vieš aj ty KÚPIŤ TU

Skúsenosť s rakovinou

P.A.T. rapuje o falošných ľuďoch, ktorí prezliekajú kabáty a Separ ho v rovnakej téme samozrejme dopĺňa. Oboch aktérov zároveň spája aj skúsenosť, ktorej sa všetci chcú vyhnúť. Aj Separ aj P.A.T. sa totiž pred časom stretli s rakovinou, pričom P.A.T. sa netají tým, že práve Separovi vďačí za to, že to po psychickej stránke dokázal zvládnuť. Na oboch je cítiť, že majú odžité svoje a je to plne znateľné aj na váhe ich textov.

Prijali by ste do budúcna aj vy viac podobných skladieb? Názor na tú aktuálnu nám pokojne napíšte do komentárov pod príspevkom! A keď ste ešte nevideli Separovo najnovšie tetovanie, môžete si ho pozrieť TU.

Odporúčame