P.A.T robí hudbu, nielen rap. Nový song je toho dôkazom

Pouličný autor tónov alias  P.A.T má naozaj tvorivé obdobie. V roku 2017 sa presadil vďaka albumu 3UMF, o pár mesiacov už bodoval s albumom FRANTO. Album obsahoval niekoľko chytľavých songov, v ktorých raper opisuje svoje hudobné začiatky, spomína na to, čo dobrého, ale aj zlého ho na ceste s hudbou postretlo, no nevyhýba sa aj ťažším témam, kde hodnotí ľudí a spoločnosť.  Po pol roku už raper ohlásil ďalší album REVENANT. Dnes, je zas už niekoľko dní na svete nový song Občas, v ktorom autor nerapuje, ale spieva.

https://www.instagram.com/p/By5bhmOIGcd/

Možno vám po prvom vypočutí bude tento nový song pripomínať Rytmusov starý hit Sám. Aj tu totiž raper stavil na zmenu polohy, pričom tým  mnohých naozaj prekvapil. Niektorí naozaj nemohli uveriť, že je to Rytmus,  niektorí  ho zhejtovali, no väčšina ostaných fanúšikov mala na song pozitívne ohlasy.  Podobne to bude zrejme aj s P.A.T – om.

Hlavnou myšlienku textu songu Občas je to, že v živote každého človeka prichádzajú chvíle, ktoré nemôže ovplyvniť. Je jasné, že takéto chvíle človeka niekedy nepríjemne zaskočia a občas je naozaj ťažké vyrovnať sa s nimi. Takéto chvíle sú ťažké a boľavé, pričom človeka  dokážu niekedy naozaj zraziť na kolena. Autor však slovom Občas naznačuje, že je to naozaj len občas. Na chvíľu. Na pár dní. Na pár týždňov.  Že takéto chvíle sú v živote každého človeka úplne normálne a bežné, a že je potrebné sa s nimi vysporiadať a jednoducho ich len prežiť. Lebo všetko zlé raz prejde a bude lepšie.

https://www.instagram.com/p/BzA_n50IBT_/

Súhlasíte? Ja hej.  Možno ste sa niekedy tiež ocitli v podobnej situácií, možno práve teraz prežívate niečo podobné. S hlbokými myšlienkami, ktoré raper do songu vložil sa tak možno aj vy dokážete stotožniť. Veľké plus takýchto songov je práve to, že sa s nimi dokážeme stotožniť a vďaka chytľavej melódií si ich budete hmkať stále dookola.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Prečo sa tešiť na záver rapového roka 2022? (NÁZOR)

Čo hovoríte na nášho starého známeho Pouličného autora tónov vy? Páči sa vám v takejto polohe, alebo máte radšej, keď rapuje a nespieva?  Ja si myslím, že len málo raperov je počúvateľných aj  takto, preto by sme takéto P.A.T – ové songy mali oceniť.

Odporúčame