VIDEO P.A.T. končí a na scénu nabieha Franto: V emotívnej skladbe sa vyjadril aj k Rytmusovi, Molochovi, či Fobia Kidovi

P.A.T. rapuje v novom klipe

P.A.T. je už minulosťou, privítajme Franta (YouTube.com/FRANTO OFFICIAL)

#Pouličný Autor Tónov sa pred niekoľkými týždňami nechal počuť, že umelecké meno, pomocou ktorého sa preslávil, je už minulosťou. Tvoriť hudbu totiž plánuje pod pseudonymom Franto, pričom chystá aj májový album Franto II.

Aj ty musíš sedieť doma? Vytvorili sme pre teba novú sekciu #smedoma, kde nájdeš množstvo zaujímavých článkov

Z neho nám ponúka nový videoklip, na ktorom sme sa dočkali rapovej „spolupráce“ Franta s Pouličným Autorom Tónov. Ide o poslednú skladbu, kde rapuje pod starým pseudonymom a zároveň sa s ním aj lúči. Taktiež sa posledný krát vyjadruje ku kauzám s Molochom, Torulom, či Fobia Kidom. Všetkým odpúšťa a už nechce riešiť ich detské problémy.

Okrem toho bolo niekoľko slov vyjadrených aj na adresu krstného otca našej scény, Rytmusa. Ten, ako všetci vieme preslávil šaľského rapera. Mnohí ľudia ho následne považovali za pretlačeného interpreta a navyše tvrdili, že texty mu píše Rytmus. Tieto fámy však v skladbe vyvracia a Paťovi ďakuje za príležitosť. Emotívnu skladbu si môžeš vypočuť tu:

https://www.youtube.com/watch?v=jkzLQV0HszY
Zdroj: YouTube.com/FRANTO OFFICIAL
Odporúčame