P.A.T. a Vladoboys hovoria, že každý sa má tak, ako môže: Sleduj nový klip

Sako Sar Šaj

P.A.T. a Vladoboys (Zdroj: Instagram/@https://www.instagram.com/poulicny_autor_tonov_official)

#Pouličný Autor Tónov nezaháľa a opäť zásobuje svojich fans novou hudbou. Po albume Baro Raj vydáva nový videosingel s názvom Sako Sar Šaj so spevákom Vladoboys, ktorý sa objavil aj na spomínanom albume. Táto spolupráce očividne funguje, a tak by bola škoda, ak by sa nevyužil aktuálny hype rómskeho rapu a prevedenia.

O rómskom rape a jeho spopularizovaní samotným Frantom som už písal minule, takže ak si to nevidel/a, tak to určite naprav. V tejto čerstvej novinke pokračuje v nastolenom štýle a mieša slovenčinu s rómčinou, pričom môžeš počuť typické prvky rómskej hudby, ktorú produkovali P.A.T. a Roman Karas. Sako Sar Šaj znamená: ,,Každý ako môže.“ V podstate to vystihuje to, že každý sa má tak, ako vie. Si šikovný a vieš sa obracať? Zrejme sa budeš mať dobre. Rád si užívaš život? Asi tiež…jednoducho, každý tak, ako vie.

A ako povedal minule: ,,Som vďačný, že som toto objavil a začal na tom robiť. Táto hudba a jazyk už pomaly zanikali. Urobil som refresh a ukázal ostatným, ako sa to má robiť kvalitne.“

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame