Osťo v tom má jasno: Aj posledné peniaze investuj do toho, čo máš rád

Osťo patrí medzi najviac rešpektované osobnosti československej rapovej scény. Tento známy hypeman a moderátor, ktorý pozná pomery v rap game v našich končinách ako málokto, pridáva na svoj Instagram naozaj zaujímavý obsah. Zamerali sme sa na jeden z posledných Osťových príspevkov, ktorým možno namotivuje aj práve vás. Poďme sa na to detailnejšie pozrieť. 

Aj keď je pomerne komplikovaná doba, Osťo sa snaží robiť to, čo má naozaj rád, snaží sa cestovať. Vzhľadom na to, že festivaly, koncerty a celkovo kultúrne akcie sú stopnuté, má vlastne viac času ako kedykoľvek predtým.

A zaujala nás jedna myšlienka, ktorá možno zaujme aj vás a bolo by dobré sa jej držať. „Aj posledné peniaze investuje do toho, čo máš rád a čo ťa robí šťastným. V mojom prípade je to cestovanie,…“ napísal Osťo na svojom profile.

Odporúčame si pozrieť aj jeho ďalšie príspevky, skutočne treba povedať, že sú zaujímavé a môžu vás informovať, zabaviť a v neposlednom rade namotivovať. Ako to zapôsobí na vás, to necháme samozrejme na – vás.

Foto: Osťo, profil na Instagrame

Odporúčame