Kto je Jakub Hanz? Osobný tréner je hitom slovenského internetu aj miláčikom žien

jakub hanz

Osobný tréner Jakub Hanz si svojim svojským prezentovaním našiel cestu nielen k ženským srdciam (Zdroj: Facebook/ Osobný tréner Jakub Hanz)

#Ak chceš schudnúť, prípadne akokoľvek inak zmeniť svoj život, stačí nájsť v sebe odhodlanie. Tým, ktorým sa to však z rôznych dôvodov nepodarilo, môžu pomôcť napríklad aj osobní tréneri. Posledné týždne patrí osobný tréner Jakub Hanz k tým, ktorým sa dostáva najviac pozornosti. V nasledujúcom článku sa pozrieme bližšie na to, čím si túto pozornosť zaslúžil.

Lepšie telo, lepší život

Podobne, ako aj u mnohých iných, aj u Jakuba bola na začiatku cesty za telom snov vlastná nespokojnosť. Roky strávené cvičením a prácou na sebe ho nakoniec doviedli k minimálne uspokojivému výsledku. Cesta k nemu vedie celkom očakávanou kombináciou vhodnej stravy a pravidelným cvičením. To síce vedia mnohí tréneri (a nielen oni), ale nie každý ich vie aj predať. Jakub Hanz zvolil vskutku osobitý spôsob sebaprezentácie. Ten niekomu sadne, no napríklad práve tebe nemusí.

Posted by Osobný tréner Jakub Hanz on Saturday, September 10, 2022

Na jeho účtoch na Instagrame a Facebooku nájdeš mnoho fotiek samotného trénera. Niektoré by sa hodili do módneho časopisu, iné do kuchárskych kníh. No a niektoré sú ako stvorené na to, aby z nich mohli byť dobré memečka. A aj sú.

Súdiac podľa príspevkov a početných videí sa Hanz prihovára svojim potenciálnym zákazníkom (hoci drvivú väčšinu tvoja očividne ženy) skôr priateľským spôsobom. Ich autor je očividne spokojný so svojim životom, ktorý už lepší byť ani nemôže. To je prístup, ktorý môže motivovať naozaj mnohých. Vedia to nielen motivátori, ale aj niektorí slovenskí raperi.

Dva tábory

Pokiaľ si si už stihol pozrieť niektoré z Jakubových príspevkov, tak už asi tušíš, že ženy túžiace schudnúť nebudú jeho jedinými fanúšikmi. Kombinácia vzhľadu a špecifického spôsobu komunikácie rozvírila aj vody sociálnych sietí. Napríklad na takom TikToku by si našiel viacero vtipných videí, ktoré parodujú tie Hanzove.

@__ssos__

ked prvykrat streamujes 😂😂😂😂 #pomoc #ssos #sos #jakubhanz #jakub #hanz #shopaholicadel who lol xddd #mojprvystream #neviemakosato robi #lol #rip #zabava #pukamšichy #best #foryou #fyp #fypシ #foryoupage #fypage #fy #f #fypシ゚viral #slovensko #cesko

♬ original sound – __Ssos__

Nájdu sa aj takí, ktorým sa jeho príspevky rozhodne vtipné nezdajú. Treba ale spomenúť, že zábavné videa a memečka robí aj samotný Hanz. Je teda pravdepodobné, že aj on sám berie svoju prezentáciu na internete s rezervou. Nech je, ako chce, výsledný názor si urobíš sám.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame