Veľkolepá tlačová konferencia Oktagon Time je za nami: Záver roka 2020 ulahodí všetkým fanúšikom MMA

Oktagon Time prezradil nasledujúce plány na rok 2020

Oktagon Time prezradil nasledujúce plány na rok 2020 (Zdroj: Instagram.com/Oktagon MMA)

#Ako to už býva zvykom, na jar a na jeseň organizácia Oktagon MMA usporadúva tlačovú konferenciu Oktagon Time, kde predstaví svoje plány na ďalší polrok. Vzhľadom na to, že klasický galavečer MMA sme sledovali naposledy v strede februára, záver roka 2020 bude plný číslovaných turnajov. My ti v krátkosti prinášame všetko podstatné, čo sa na celej tlačovke udialo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Novinky

Hlavnou novinkou, s ktorou Oktagon prišiel, je mobilná aplikácia. Vďaka nej môžu fanúšikovia prísť rýchlo k novinkám, objednať si lístky na galavečery alebo zakúpiť prenos Pay Per View. Ďalšou vychytávkou aplikácie budú naživo vysielané štatistiky jednotlivých zápasov.

Dlho avizované bolo spustenie Oktagon barov. Počas všetkých turnajov ich budú môcť fanúšikovia sledovať vo vybraných baroch a podnikoch, ktoré sú na zozname Oktagon bary v mobilnej aplikácii.

Predstavené bolo zloženie 5. série Oktagon Výzvy. Medzi súťažiacimi bolo mnoho bojovníkov z Undergroundu, vrátane šampióna Matouša Kohouta. Prvá časť bude odvysielaná 14. septembra na Joj Plus.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Turnaje a pevnosť Brno

Koronakrízová situácia donútila organizáciu zmeniť pôvodné plány a všetky turnaje do konca roka umiestniť do Zoner Bobbycentrum Brno. Kapacita haly je podľa slov promotérov niečo okolo 1 000 miest na sedenie.

Prvý turnaj sa uskutoční v sľúbenom termíne 26. septembra, avšak  pod názvom Oktagon 16. Mnohými zmenami prešla aj štartovka. Zápas Vémola vs. Mikulášek sa prekladá na október. Záverečný turnaj na konci roka Oktagon 20 zostáva v platnosti na 30. december.

Nové tváre

Novými akvizíciami Oktagonu sa podľa očakávaní stali šampióni Undergroundu, Tadeáš „Mawar“ Růžička a Tereza „Ronda“ Bledá. Do partie sa pripojil aj Melvin Mané.

Na mladú Bledú čaká skúsená veteránka Marie Loiseau z Francúzska so skóre 3-0. Odveta nás tentokrát podľa pravidiel MMA čaká v zápase Dyk vs. Růžička. V zápase podľa pravidiel Underground sa po 4 počítaniach tešil z víťazstva Mawar.

Melvin Mané v zápase do 100 kg vyzve Robina Fošuma. Všetky tieto zápasy sú naplánované na septembrový Oktagon 16.

Hlavné zápasy

Spomínaný turnaj Oktagon 16 vyvrcholí zápasom Paradeiser vs. Ryšavý. Tento súboj už mal prebehnúť v marci v Ostrave. Duel Vémola vs. Mikulášek na turnaji Oktagon 17 bude napokon až predhlavný zápas, nakoľko v hlavnom zápase večera vyzve Máté Kertész Davida Kozmu o titul šampióna welterovej váhy.

Po dlhej prestávke pre zranenie a súboji bez rukavíc v konkurenčnej XFN sa vracia do Oktagonu Pirát Krištofič. V zápase o pravdepodobne ďalšieho vyzývateľa šampióna bude bojovať proti Robertovi Bryczekovi.

Čo hovoríš na tlačovku a na jednotlivé zápasy? O svoj názor sa nám môžeš podeliť dole v komentároch.

Zdroj: YouTube.com/OKTAGON MMA
Odporúčame