Výmena názorov medzi Vémolom a Mikuláškom: Drzé urážky a provokácia vyvrcholili, toto chcú vidieť všetci!

Zápas Vémola vs. Mikulášek sa stane realitou

Zápas Vémola vs. Mikulášek uzavrie galavečer Oktagon 17 (Zdroj: Instagram.com/Oktagon MMA)

#V posledných mesiacoch sme boli svedkami niekoľkých pikantných výmen medzi Karlosom Vémolom a Václavom Mikuláškom. Všetko začalo Karlosovým vyhlásením na tlačovej konferencii po turnaji Oktagon 13: „V 84-ke, tam nie sú žiadni súperi, tam hlavní súperi sú nejaká Baba Jaga a tak ďalej.“ To sa očividne dotklo „Baby Jagy“ Mikuláška. Ten otvorene povedal, že by sa s Vémolom pobil aj na benzínke.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vasek Baba Jaga Mikulasek (@vasekmiku),

Trashtalk zo strany Karlosa pokračoval v živom vysielaní promotéra Ondřeja Novotného. Tam sa v rozhovore o Mikuláškovi vyjadril takto: „To nie je ani zápasník, to je frajer, ktorý sa párkrát pobil na diskotéke a hrá sa na zápasníka. To je koniec toto. To, čo sa on pobil na diskotéke za celý život, to som zažil asi za jeden víkend na dverách v Londýne.“

Reakcia od Mikuláška na seba nenechala dlho čakať. „Takže môj milý Kájo, čo ti mám na to povedať. Aj keď som možno prešiel len diskotékovým výcvikom, stále tie vajcia mám väčšie. Čo si o mne myslíš, to je tvoj názor. Ja ťa rešpektujem ako človeka, ako zápasníka, ale trepeš,“ reagoval na Vémolov trashtalk.

Promotéri Oktagon MMA sa preto rozhodli tento vyhrotený zápas uskutočniť a 26. septembra v pražskom O2 Universum proti sebe nastúpia v hlavnom zápase večera. Kto bude tvojím favoritom? Podeľ sa s nami o tvoj názor dole v komentároch.

Zdroj: Youtube.com/Oktagon MMA
Odporúčame