Objavte tajomstvá unikátneho konceptu Regal Burger

Regal Burger

Burger si vybudoval silné postavenie v gastronómii. Dnes už snáď nie je reštaurácia, ktorá by neservírovala toto rýchle – neformálne občerstvenie. Je ale pravdepodobné, že mnoho reštaurácii sa nezameriava na prípravu burgerov a tak je ich kvalita a chuť často… nedostatočná. Ale prečo?

Burger nie je len polotovar, tak ako si to mnohí predstavujú, najmä v spojitosti so známymi fastfood reťazcami.

Burger by mal byť vyrobený z čerstvých a prírodných surovín. Už príprava samotnej žemle by mala byť alchýmia a nemalo by sa jednať o žiadnu dopekanú žemľu. Kvalitný burger začína práve pri výrobe žemle, ktorá by mala byť vyrobená na základe originálnej receptúry a s pridaním len čisto prírodných ingrediencií.

Samotne mäso by malo mať svoj pôvod. Vždy by ste mali vyžadovať, aby ste mohli vedieť, odkiaľ servírované mäso pochádza. Nechceme opäť strašiť nekvalitným mäsom, avšak na základe skúsenosti je to dôležité.

Obľúbený gastro koncept Regal Burger sa zameriava na prípravu burgerov, ktoré majú svoj pôvod. Spoznávajte aj vy pôvod skvelých burgerov!

Regal Burger

Okrem spomínanej žemle s originálnou receptúrou, dáva Regal Burger obzvlášť vysokú požiadavku na mäso. To pochádza zo Slovenskej farmy, ktorá je zárukou dodávky len vyberaného mäsa výlučne z býka, ktorý bol chovaný v prirodzených podmienkach. Je pritom overené, že mäso zo zvierat, ktoré sú chované prirodzeným spôsobom, je jemnejšie a tým vynikne jeho prirodzená chuť. Šťastný býk = skvelý burger.

Regal Burger

Regal Burger prináša unikátny koncept fast casual, ktorý nájdete vo vybraných mestách na Slovensku aj v Čechách. Vďaka kreativite majstrov kuchárov si môžete pochutnať na rôznych variáciách burgerov. Vyberať si môžete svoje obľúbené chute, alebo môžete spoznávať gastronomické novinky a variácie, ktoré budú pre vás výzvou. V ponuke nájdete aj bezlepkové žemličky pre celiatikov a hamburgery pre vegetariánov.

Regal Burger

Je jedno, ktorú prevádzku Regal Burger si vyberiete. Spoľahnúť sa môžete vždy na vysokú kvalitu a príjemné posedenie vytvorené pre vaše výnimočné chvíle strávené s rodinou, priateľmi, alebo len tak pri dobrom jedle.

Regal Burger
Zdroj: PR článok - Regal Burger
Odporúčame