Nový videoklip od Viktora Sheena ťa donúti rozmýšľať (VIDEO)

Nový videoklip od Viktora Sheena ťa donúti rozmýšľať. To je téma na diskusiu, to je fakt. Viktor Sheen o sebe dáva vidieť videom k skladbe „Nostalgia“. Tá patrí na aktuálne CD Příběhy a sny, ktoré je niekoľko týždňov už dostupné fanúšikom. A môžeme konštatovať, že fan base Viktora Sheena naberá na obrátkach.

Niet sa čo čudovať, kvalita tohto českého rappera ide smerom nahor. Nový videoklip od Viktora Sheena ťa donúti rozmýšľať. Prečo si to myslíme? Nebudeme predbiehať, poď si ho rovno pozrieť.

⇒ Sheenov nový album Příbehy a sny KÚPIŠ TU

Viktor Sheen patrí dlhodobo k najpočúvanejším interpretom na Slovensku aj v Českej republike. Jeho album Příběhy a sny je toho dôkazom. Nachádza sa tam niekoľko trackov, ktoré sa vám dostanú pod kožu. Podrobnejšiu analýzu tohto CD nájdete na našom webe. V rubrike NA PRVÉ POČUTIE, ktorej aktuálna časť je venovaná práve Viktorovi.

Na prvé počutie: Viktor Sheen je najlepší rapper v Česku. Alebo?

Ostatné: V exkluzívnom rozhovore sme vyspovedali producenta Jerry Leeho. Porozprával sa s nami o novom EP NEW LEVEL, o začiatkoch, ale aj o tom, s kým sa mu najlepšie spolupracuje. Toto si rozhodne nenechaj ujsť!

Photo credits: Viktor Sheen, IG

Odporúčame