Je to tu! Poznáme ďalšie podrobnosti, vydaj sa aj ty s Rayou hľadať posledného draka

Záber z filmu Raya a posledný drak.

Nový medzinárodný trailer Raya a posledný drak (Zdroj: YouTube/Walt Disney Animation Studios)

#Od najnovšieho animovaného filmu Raya a posledný drak (Raya and the Last Dragon) od Disney nás delí už len pár týždňov. Už prvý trailer, o ktorom sme informovali skôr, upútal našu pozornosť. Teraz ale vypustili úplne nový medzinárodný trailer, ktorý odhaľuje podrobnejšie informácie. Máš sa načo tešiť!


Nájde Raya posledného draka? Sleduj nádherný farebný trailer pre nový animák z diela štúdia Disney


Film sleduje mladú bojovníčku, ktorá hľadá mýtického draka. Nový trailer nám prezrádza, že krajinu Kumandra pred stáročiami napadla zlá sila. Tá ich rozdelila do piatich rôznych oblastí. Zlo sa vrátilo späť a Raya musí nájsť mýtického draka a poraziť ho, aby mohla opäť zjednotiť svoj ľud.

Napriek tomu, že tento trailer ponúka viac menej úplný dej, od predošlých sa veľmi nezmenil. Ukazuje zábery, ktoré sme mohli vidieť už pred tým, pridané sú len niektoré obrazy krajiny Kumandra a záhadnej sily zla. Trailer tiež prináša niektoré akčné scény z filmu, po ktorých ho budeš chcieť zaručene vidieť.

Už predtým som plánovala si tento nový animovaný film od Disney pozrieť, ale táto ukážka ma v tom len utvrdila. Tak čo, pozrieš si tento animák aj ty?

Zdroj: YouTube/Walt Disney Animation Studios, collider.com, hashtag.sk
Odporúčame