Konečne sme sa dočkali! Zverejnili trailer najdrahšieho filmu v histórii Netflixu: Snímka sa natáčala aj u našich susedov

Zverejnili trailer najdrahšieho filmu v histórii Netflixu

Netflix. (Zdroj: Unsplash.com/freestocks)

#Konečne zverejnili trailer dlhoočakávanej novinky na Netflixe, ktorá ťa zaujme nie len hviezdnym obsadením, ale aj obrovským rozpočtom. Údajne má ísť dokonca o najdrahší film v histórii Netflixu. Zaujímavosťou však je, že sa natáčal u našich susedov.

Netflix rozhodne patrí medzi streamovacích gigantov a natočil už množstvo neuveriteľných snímok. Niet sa preto čomu diviť, že množstvo divákov s napätím čaká aj na sľubovanú novinku The Gray Man, v ktorej môžeš vidieť v hlavnej úlohe Ryana Goslinga a Chrisa Evansa.

Divákov však určite zaujme aj fakt, že náklady na jeho natočenie sa mali vyšplhať až na neuveriteľných 200 miliónov dolárov. Na tento unikátny film čakajú diváci už skutočne dlho. Kvôli pandémii koronavírusu sa totiž mala jeho premiéra posunúť až niekoľkokrát. Informuje o tom portál unilad.co.uk.

Réžiu snímky The Gray Man má na starosti skutočne skúsená dvojica, a to bratia Joe a Anthony Russovci, ktorí stoja aj za legendárnymi filmami ako Avengers: Engame a Infinity War. „Je to fantastické, je to elektrizujúce. Ubehlo už veľa času, odkedy sme videli film, ako je tento. Máme dve veľké filmové hviezdy, ktoré idú proti sebe podľa tradície ako De Niro a Pacino in Heat ,“ poznamenal režisér Joe pre Variety.

Dej tohto unikátneho filmu sa točí okolo najkvalifikovanejšieho agenta CIA. Jeho pravú identitu však nikto nepozná. V priebehu deja však náhodou odhalí skutočne temné tajomstvá agentúry a jeho psychopatický kolega vypíše na jeho hlavu odmenu. Spustí sa tak celosvetové pátranie po medzinárodných vrahoch.

Film je unikátny aj tým, že časť záberov sa natáčala aj u našich susedov. „Na účely natáčania filmu v Prahe nechali filmári postaviť električku, ktorá bola vyrobená z kusov električiek 14T, ktoré boli poškodené pri dopravných nehodách. Vďaka veľkému prispôsobeniu jej napríklad chýbalo spojenie s trolejami alebo nemala zadnú časť. Tieto kusy boli však iba prenajaté, po skončení natáčania boli opäť vrátené Dopravnému podniku hlavného mesta Praha,“ informuje o tom stránka csfd.sk.


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s naším maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, unilad.co.uk., variety, csfd.sk
Odporúčame