Sleduj nový trailer Ghosted: Chris Evans a Ana de Armas rozohrali nebezpečné medzinárodné dobrodružstvo!

nový trailer Ghosted

Oficiálny trailer pripravovaného „Ghosted“ spustil v pondelok Apple TV+ (Zdroj: YouTube/Apple TV+)

#Normálnou reakciou na to, že sa po prvom rande staneš pre toho druhého iba vzduchom, by bolo prijať skutočnosť a ísť ďalej. Cole, nová postava Chrisa Evansa, si myslí niečo iné. V najnovšej ukážke pripravovaného akčného „rom-com“ má Captain America, známy hrdina marvelových komiksov, prvé rande s tajomnou ženou, ktoré mu ale neuveriteľne zmení život. Hlavné úlohy akčného párika si zahrajú Chris Evans ako Cole a Ana de Armas ako Sadie. Sleduj nový trailer Ghosted – po vzhliadnutí sa úsmevu neubrániš!

Po jedinom rande je presvedčený, že patria k sebe

Trailer približuje Evansovu postavu Colea, ktorému po prvom rande so Sadie zostalo iba zlomené srdce a je poriadne zmätený, keďže ona sa vyparila, ignoruje ho a nereaguje ani na „bilióny“ jeho správ. Keďže je skalopevne presvedčený, že patria k sebe, odcestuje do Londýna, aby Sadie prekvapil svojou prítomnosťou, zatiaľ, čo ona tam bude pracovať.

Rozhodnutie podporuje aj jeho mama, ktorá ho nabáda „Choď za ňou,“ po tom, ako sa jej zmienil, že dievča jeho snov je v Londýne kvôli práci. Náročná situácia a ešte náročnejšie rozhodnutie. Miestny taxikár je už k jeho „veľkému romantickému gestu“ skôr skeptický: „Áno, to je úžasné, kamoš!“ povie Coleovi sarkasticky. „Päťtisíc míľ, aby si prekvapil dievča, ktoré si stretol iba raz. A to najmä po tom, ako sa ti celkom vyparila zo života.“

Romantické gesto strieda akčná rozohrávka

Spontánny výlet ukrýva však oveľa viac, ako iba milé romantické gesto, keď Cole šokujúco odhalí, že Sadie je niekto celkom iný, než by očakával. Osudová Sadie je v skutočnosti tajnou agentkou! Neozývala sa preto, že by nemala predplatený medzinárodný telefónny program, ako sám seba presvedčil Cole, ale preto, že bola zaneprázdnená prácou medzinárodnej tajnej agentky na misii zachrániť svet. Nasleduje rozohrávka poriadneho špionážneho trileru, v ktorom už „akcia“ hovorí za všetky slová.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Joaquin Phoenix v traileri k novinke Beau Is Afraid cestuje naprieč nočnými morami: Nový film režiséra Prekliateho dedičstva môže byť naozaj desivý

S cieľom zachrániť svet, sa potom spoločne púšťajú do poriadne nebezpečného medzinárodného dobrodružstva. Dala si ma uniesť a mučiť, a to všetko po jedinom rande,“ hovorí Evansov Cole De Armasovej Sadie, keď utekajú pred autom, ktoré práve explodovalo. „Ty si ten, kto priletel do Londýna,“ povedala mu, len aby zopakovala: „Bolo to romantické gesto!“

Kto ďalší je za Ghosted?

Hlavné úlohy sú známe, Evans a De Armas spolu hrali už aj v minulosti a vidieť si ich mohol vo filmoch ako Knives Out alebo The Gray Man. Mimochodom, Ana de Armas bola nedávno nominovaná na Oscara za najlepšiu herečku v stvárnení Marilyn Monroe vo filme Blonde.

Režijne sa pod film podpísal Dexter Fletcher, ktorý je pravdepodobne najznámejší svojou prácou na hudobných životopisných filmoch dvoch hudobných legiend – Freddieho Mercuryho a Eltona Johna. O scenár sa postarali Chris McKenna, Rhett Reese a Paul Wernick.

Sleduj nový trailer Ghosted

Mimochodom, na základe traileru zostáva stále nejasné, či mu niekedy vôbec chcela poslať textovku. Presvedčiť sa budeš musieť sám, Apple TV+ plánuje streamovať už v priebehu apríla.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame