Obľúbený hrdina Marvelu: Vieme, kto je najsexi muž roku 2022

Aj v dnešnom weektagu nájdeš udalosti, o ktorých by si mal vedieť (Zdroj: Instagram/Chris Evans)

#V pondelok, 7. novembra, bol oznámený nový najsexi muž na svete. Možno si aj ty mala nejakého favorita. Pre rok 2022 sa ním napokon stal Chris Evans, americký herec, ktorý je aj napriek tomu stále slobodný! Poď zistiť, akú má z toho radosť.

Chris Evans je známy predovšetkým z marveláckych filmov. Zahral si legendárneho Steva Rogersa alias Kapitána Ameriku. Titul najsexi muž sveta sa vyhlasuje už od roku 1985 a udeľuje ho americký magazín People. Pred Chrisom bol najsexi chlapom jeho marvelácky kolega Paul Rudd, ktorého môžeš poznať ako hrdinu Ant-Man. Informuje o tom portál Reuters.com.

Má 41 rokov a napriek tomu, že je slobodný, z jeho úspechu sa teší najmä jeho mama. Podľa Chrisa to bude taká vtipná forma chvastania sa. Nie každá mama sa predsa môže pochváliť, že jej syn je, síce len na jeden rok, najsexi muž na svete. Evans pre People v rozhovore povedal: ,,Je hrdá na všetko, čo robím, ale toto je niečo, čím sa môže naozaj pochváliť.“

Napriek mnohým hollywoodskym oceneniam má ambície aj mimo herectva. Ak čakáš, že je to produkcia či režisérska stolička, mýliš sa. Je to manželstvo a otcovstvo. ,,To je absolútne niečo, čo chcem,“ vyjadril sa Chris. Možno práve po získaní titulu najsexi muža si bude svoju partnerku hľadať ľahšie.

Okrem toho chce aj spomaliť svoje pracovné tempo. Sám tvrdí, že je dostatočne zabezpečený a môže si dovoliť trochu oddychu. Úplný koniec herectvu nedáva a ty ho najbližšie môžeš vidieť vo filme Ghosted, ktorý nás čaká v roku 2023.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame