Nový album Nerieš je vonku a je to paráda! Track VIAC kraľuje trendom

Dočkali sme sa, chalani zo skupiny Nerieš vydali von svoj tretí album. Po Minimal a Animal prichádza OK. Najprv sme boli svedkami zverejnenia tracklistu, potom vyšiel singel VIAC so Separom a bol spustený predpredaj, no a teraz už tento album počúvajú jemne nadnesene povedané – všetci.

Track VIAC, na ktorom okrem chalanov z Nerieš nájdeš aj Separa trhá slovenský YouTube na kusy. Od prvého marca, kedy táto skladba vyšla, si ju pustilo viac ako 780 tisíc ľudí a aktuálne je prvá v slovenských trendoch. A my hovoríme – niet sa čo čudovať.

Gabo aj Matej doslova „naložili“ v skladbe, v ktorej hovoria o tom, že by stále chceli viac, a že im jednoducho nestačí, to čo majú. Pracujú na sebe, nech majú viac, viac a viac. K tomu Separova sloha, ktorá je vyslovene prvotriedna. Člen DMS aspoň takto skrátil čakanie svojim priaznivcom na očakávaný album OG.

Dobrý text a zaujímavé rýmy dopĺňa štýlový videoklip. Už dlhšie sme si zvykli, že Nerieš nerobia kvantitu, ale robia kvalitu. Niekedy je menej viac a to platí aj v tomto prípade. Gabo aj Matej sú v posledných dňoch poriadne chválení a netreba sa čudovať. Ktovie, či ich turné prebehne podľa plánu, vzhľadom na situáciu, ktorá je momentálne na Slovensku a v Českej republike. Situáciu budeme monitorovať a budeme ťa o nej informovať.

Zdroj foto: Nerieš Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *