Nová povrchná vec: Prečo by si mal chcieť UFO od DMS?

Ako napísal Separ na svojom profile na sociálnej sieti Instagram – nový album a nová povrchná vec. Do predaja ide šperk, ktorý predstavuje UFO. Na prvý pohľad to môže vyzerať ako absolútna zbytočnosť, ale Separove slová ťa presvedčia, že to nemusí byť úplne tak.

Ešte len končí Prepáčte tour a už čoskoro začne MDMS tour. DMS sú na vrchole, Separ, Dame a Smart sa bavia ako ešte nikdy a treba im to dopriať. Svoje miesto si vydobyli.

„Nový album, nová povrchná vec. Nepodstatná, ale krásna. Peter Pepe je PáN zlatník a keď máš rád / rada šperky, určite by nejaká záležitosť na mieru nemala chýbať v tvojom inventári,“ začal raper na svojom profile.

„Nie, nemám to zadarmo a nerobím mu reklamu, lebo mi za to platí. Kto ma očí vidí, že sa ho nedá nehajpovať. Kopula je z bieleho zlata, trup lode z ružového s lemom bieleho, blesk a uško zo žltého. Mal som nápad a čávo ho zrealizoval NEUVERITEĽNE,“ vysvetľuje Separ motiváciu.

A prečo UFO? „Prečo UFO? Lebo to je otázka, na ktorú je hrozne veľa teórií a mňa to odmalička fascinuje. A hlavne verím tomu, že v tej nekonečnosti vesmíru, nemôžeme byť JEDINÁ planéta, na ktore je života. Snáď sa dožijem toho, že sa objaví iná inteligenčná forma života,“ zakončil.

Otázky o zmysle života a o vesmíre bol známy predovšetkým Majk Spirit, teraz túto tému otvára Separ a bude zaujímavé sledovať ako sa k tomu postavia jeho priaznivci. Ale neklamme si – ani my ani vy. Tiež ste sa istotne zamýšľali nad tým, či sme vo vesmíre sami alebo nie. Priznajte to.

Odporúčame