Nová najobľúbenejšia platforma na predaj topánok či oblečenia? Zisti, prečo Porsche Boy a ďalší predávajú veci na Gon Markete

Foto: Instagram @miskopipisko, Instagram @gon.market

Rap a kvalitné kúsky oblečenia išli odjakživa k sebe. Úspešní interpreti si uvedomujú, že imidž a štýl je rovnako dôležitý, ako hudobný predaj. No a interpretov pochopiteľne nasledujeme aj my, bežní ľudia.

Ako sa ale dostať ku high-end a hot značkám za výhodnejšie ceny? Túto otázku čiastočne vyriešili resell shopy, ktoré sa vo väčšej miere rozšírili (nielen) po Slovensku. Väčšina shopov a platforiem však má muchy, ktoré ťa možno možno doteraz odrádzali od predaja či nákupu a ako iste všetci vieme, predávať a kupovať na Facebook markete a podobných platformách je často o nervy.

Čo s tým?

Riešenie prichádza so spustením Gon Marketu. Gon Market je v podstate marketplace, kde môže svoje produkty inzerovať prakticky ktokoľvek – od bežných ľudí až po väčšie resell shopy. Už táto širokospektrálnosť záberu je veľkou výhodou, nakoľko máš rozhodne väčšiu šancu dostať sa ku svojmu vysnívanému kúsku.

Gon Market okrem iného má aj tzv. customer support, ktorý bude dohliadať na serióznosť nákupov. Ak sa tvoj nákup nebude zhodovať s inzerátom, prípadne nebude spĺňať požadované parametre, vďaka supportu sa nemusíš báť o svoje peniaze a dostaneš ich späť. To je niečo, čo väčšina resell shopov alebo platforiem neponúka.

Zároveň kupujúci nemusí sledovať niekoľko platforiem a shopov naraz, ale všetko podstatné dostane na jednom mieste. Samozrejmosťou je filtrovanie produktov a prehľadné prechádzanie medzi kúskami oblečenia či topánkami.

Gon Market myslí na predajcov, ale aj kupujúcich. Implementoval preto množstvo zaujímavých prvkov ako tzv. offers, zľavy, cena za shipping….. Špeciálne by sme vypichli funkciu offers, v ktorej kupujúci dokáže predajcovi ponúknuť cenu, za ktorú by bol produkt ochotný kúpiť. Ak predajcovi cena vyhovuje, reálny je stret s priaznivejšou cenou a svoj kúsok môžeš získať lacnejšie, ako by sa možno zdalo.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Zmizni im z cesty! Kontrafakt vydal najdrsnejší track ich kariéry

INSTAGRAM – gon.market


Na Gon Market sa pomaly presúva značná časť veľkých resellerov ako @conceptkosice, ktorí ti zaručia pravidelný prísun fresh kúskov. Ďalej tu nájdeme značky ako @branislavdekret, @fansywave, či @raverstudios, čo znamená dropy originálnych značiek. My sa však najviac tešíme na veci od interpretov, medzi ktorými nájdete aj Porsche Boya. Jeho veci sú už teraz dostupné na predaj a tebe by to určite nemalo uniknúť.

GONMARKET.com

GONMARKET.com

GONMARKET.com

GONMARKET.com

GONMARKET.com

Odporúčame