Nezmyselné diéty kvôli dokonalej postave? Tieto ženy si povedali dosť a ukazujú svoje nedostatky

Každá žena túži po dokonalej fotografii

Každá žena túži po dokonalej fotografii (Zdroj: Unsplash/Ava Sol)

#Každá žena túži po dokonalej fotografii, ktorú si môže zavesiť na svoju sociálnu sieť. Perfektné osvetlenie, správne nastavenie kamery a priam dokonalá postava. Tieto ženy si ale povedali dosť a rozhodli sa ukázať svoje nedostatky. Pridávajú sa k hnutiu #NormalizeNormalBodies.

Na sociálnych sieťach môžeš vidieť nespočetne veľa dokonalých fotiek. Mnohé dievčatá strávia hodiny pred fotoaparátom, aby na zábere vyzerali ako hotové modelky. Majú pocit, že musia byť dokonalé. Snažia sa prispôsobiť svojej obľúbenej influencerke a odkopírovať nedosiahnuteľnú postavu. Ich predstava o realite je však skreslená, a preto mnohokrát držia nezmyselné diéty.


NÁZOR Ženy nechcú, aby ich muži vnímali len ako sexuálne objekty: Prečo ich teda mnohé zo seba úmyselne robia?


Nezúfajte, iskrička nádeje sa predsa len našla. Stále viac a viac žien sa pripája k hnutiu #NormalizeNormalBodies, ktoré založila Mik Zanom. Toto hnutie zastáva myšlienku, že najkrajšie telo je to prirodzené, a tak na sociálnych sieťach stále častejšie pribúdajú fotografie, ktoré nie sú dokonalé. Ženy ukazujú svoje telo v reálnom zábere, nad ktorým nestrávili hodiny úpravami.

Hnutie sa snaží poukázať na to, že ozajstná krása je tá prirodzená a chcú podporiť mladé dievčatá, aby sa nehanbili za svoje telo. Vybrali sme pre teba pár fotografií. Tak čo, ktorá sa ti páči najviac?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mik Zazon (@mikzazon)

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Danae | Angles + Self Love (@danaemercer)

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Flor Scharenberg (@florscharenberg)

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lindsey DeRusha (@lindseyderusha)

Zdroj: hashtag.sk, boredpanda.com,
Odporúčame