Nové tenisky od Nike ti vyrazia dych: Priprav sa na revolúciu, obuješ ich aj bez rúk

Výrobca Nike prišiel s unikátnymi teniskami, toto tu ešte nebolo! (Zdroj: Pixabay)

#Nike prišiel s neuveriteľným objavom. Tenisky, ktoré nemusíme šnurovať, sme síce poznali aj doteraz, no napriek tomu boli pri obúvaní stále potrebné ruky. Spoločnosť s legendárnou fajkou v logu však uviedla na trh revolučné topánky Nike GO FlyEase, ktoré si obuješ úplne bez rúk.


Prečo značka Hollister klame o svojej histórii? Toto je skutočný príbeh jej vzniku a filozofie


Táto novinka prišla práve včas. Počas pandémie sa ľudia snažia čo najmenej dotýkať povrchov a túžia po dokonalom pohodlí. Práve topánky Nike Go FlyEase prinášajú dvojitý pás a pohodlné obúvanie, pričom pri nich vôbec nemusíš použiť ruky. Obuješ ich iba vkročením do topánky a vyzuješ šliapnutím na pätu.

Výrobca Nike prišiel s unikátnymi teniskami, toto tu ešte nebolo!
Výrobca Nike prišiel s unikátnymi teniskami, toto tu ešte nebolo! Zdroj: news.nike.com

Na prvý pohľad môže toto zapínanie vyzerať nestabilne. Otázkou preto ostáva, ako dlho vydrží. Technológiu, ktorá je použitá v týchto topánkach, sme mohli vidieť v predošlých verziách pre basketbalových hráčov či bežcov. Preto by sme sa podľa výrobcu nemali obávať, žeby sa nám rozpadli.


Batohy značky Fjällräven patria medzi najobľúbenejšie: Vznikli, lebo v obchodoch nič podobné nebolo


Tieto topánky sú vhodné ako pre športovca, tak aj pre študenta. Na ich kúpu si však ešte musíš počkať. Ich cena je síce zahalená rúškom tajomstva, no očakávame, že bude štartovať približne na sume približne 250 eur. Dostupné pre ľudí by mali byť až koncom tohto roka.

Zdroj: news.nike.com
Odporúčame