Nik Tendo, Calin a Hasan opäť spolu. Vieš, kto je Jan Strach?

Nik Tendo, Calin a Hasan spojili sily v novom songu, ktorý nesie názov „POD DRN“. Vyšiel pod záštitou rapovej platformy Most Wanted, ktorej zakladateľom je Jan Strach. Poďme sa na všetko pozrieť zblízka. 

Nik Tendo, Calin a Hasan spolu na tracku

Calin, Nik Tendo a Hasan, už len keď napíšeme tieto tri mená, priaznivci rapu na Slovensku a v Českej republike spozornejú. Nebudeme si klamať, kombinácia labelov MILION PLUS a rychlí kluci, to je niečo, čo chceme počuť všetci, alebo nie? Dobre, nech je ako chce, faktom je, že táto trojica vydala von spoločný song, ktorý nesie názov „POD DRN“.

Nebudeme zbytočne zdržovať, môžete si ho pozrieť a vypočuť tu.

Takmer 60 tisíc views za pár hodín? To je dôkazom kvality, o ktorú sa spomínaní interpreti postarali. Jedná sa o troch rapperov, ktorí sú pravdepodobne v najlepšej fázy svojej kariéry. A v momentoch to vyzerá, že na čokoľvek siahnu, končí úspechom. Okrem toho, je to sčasti na subjektívnom posúdení, ale „POD DRN“ je výborná vec.

Všetko je pod záštitou Most Wanted, rapovej platformy, ktorú založil Jan Strach. Ak nevieš úplne, kto to je, môžeš si pozrieť jeho profil na Instagrame. Tam je aspoň jemná ochutnávka jeho života. Ale, je to šikovný chlapík, ktorý výrazne vplýva na rap game. Nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Jan Strach, IG

Odporúčame