Máš hlavu plnú nápadov, ale stále ich odkladáš na zajtra? Povedz nám ich a získaj až 1 000 eur!

Blanka Night of Chances Futureton event

Blanka z Night of Chances na Futureton Kick-off evente (Zdroj: Night of Chances)

#Čo znamená dobrá spoločnosť? Je to len vágny pojem, či skutočná merná entita zastrešujúca vysokú kvalitu života a šťastných jednotlivcov? Call me a dreamer, ale dobrá spoločnosť je pre mňa tá, ktorá ponúka akýsi prenádherný balans rovnosti možností. Som len maličký študent v neustále napredujúcom svete pokroku, bohatstva a meritokratických zavretých dverí? V dobrej spoločnosti v takejto situácii dostanem k dispozícii nástroje, ktoré mi pomôžu sa odraziť a prekonať prvotnú výhodu iných. Takýmto nástrojom v našej spoločnosti je Futureton.

Ak aj tebe sem tam vŕta hlavou nejaký problém, na ktorý ti už zasvietila žiarovka a ty presne vieš, ako by si ho vyriešil, no doteraz nebola dobrá astrologická situácia, či ešte neprišlo to pravé „od zajtra“, tak teraz veľmi dobre počúvaj. Futureton je súťaž pre niekoho ako si ty, pre niekoho, kto sa nebojí byť kreatívny, má nápady, no doposiaľ ich pre akýkoľvek externý faktor nezrealizoval. Netreba na to byť Einstein či Elon Musk. Stačí, ak si sadneš, či už sám so svojimi myšlienkami, či spolu so svojím tímom a vypracuješ dokument, ktorého celú osnovu nájdeš na webe Futuretonu. Prosto len stačí spojiť nápad, pár hodín brainstormovaním a práce nad projektovým zadaním a si v súťaži o 1 000 eur, či iné hodnotné výhry.

Vôbec sa nemusíš báť, pretože ti počas celého priebehu vypracovávania súťaže budú k dispozícii skúsení mentori z Pixel Federation, TPA a BDO. Na registráciu máš čas do 13.3. Takže sa rozhodne nešuchci. Registruj svoj projekt tu.

Vyber si jednu z tém uverejnených na stránke. Je tam hojne podtém v troch oblastiach: vzdelávanie, udržateľnosť a spoločenské témy. Následne máš čas na zaslanie projektového zámeru, čo je len krátky opis toho do akej šlamastiky sa vlastne ideš či idete pustiť. Na to máš čas do 20.3.. No a následne, do 3.4. máš čas na deepwork a dumanie nad čo najefektívnejším riešením.

BTW, Futureton mal aj svoje Úvodné podujatie, v ktorom kecali o možnosti mladých ľudí robiť zmeny aj Vedátor, Zuzana Bobíková, výkonná riaditeľka z Slovak Fashion Council či Tomáš Kriššák z Gerulaty a dokonca aj Martin Herman z Powerful Medical.

Tak čo, si ready? Neváhaj a registruj svoj projekt! Držíme ti palčeky!

Night of Chances Futureton event diskusia
Zľava Tomáš Kriššák, Zuzana Bobíková, Samuel “Vedátor” Kováčik, Zuzana Kovačič Hanzelová na Futureton Kick-off evente (Zdroj: Night of Chances)

Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame