Cesta k vlastnému startupu vydláždená minerálnou vlnou: Prihlás svoj nápad do Night of Chances a vyhraj!

Night of Chances CHALLENGE - súťaž, v ktorej ty prídeš s nápadom a získaš spoluprácu s Knauf Insulation

Night of Chances CHALLENGE - súťaž, v ktorej ty prídeš s nápadom a získaš spoluprácu s Knauf Insulation (Zdroj: Night of Chances)

#Poznáš to, hlava v oblakoch, premýšľaš nad sebou ako nad podnikajúcou hviezdou. Keby len tie tvoje nápady zlepšováky mal kto podporiť však? Šanca nevídaná sa naskytla v dielni Night of Chances a Knauf Insulation. Night of Chances CHALLENGE, súťaž, v ktorej ty prídeš s nápadom a získaš spoluprácu s Knauf Insulation. Táto stavebnícka jednotka na Slovensku túži po novom šate, s ktorým vie pomôcť tvoj nápad.

Mať podnikavého ducha je super, hlavne, ak tvoja hlavička prekypuje nápadmi. Avšak len malé percento ma skills na to odštartovať všetko samostatne. Kreatívne nápady však stoja za pokus. Stavebný priemysel rozhodne nie je len o montérkach a omietke. Táto mašinéria v sebe skrýva customer care, marketing, strategické plánovanie, manažment, audit, technológie a mnohé ďalšie. Je len na tebe, či to skúsiš so svojím nápadom.

Výhra v tejto CHALLENGE je 500 eur a už spomínaná spolupráca s Knauf Insulation. Táto spolupráca je veľmi otvorená a transparentná, môžu ti pomôcť rozbehnúť svoj vlastný pridružený startup, či implementovať tvoje riešenie priamo v zamestnaneckej praxi. Keďže ide o prvý takýto pokus svojho druhu, kreativite sa medze nekladú ani vo výhre.

Knauf Insulation bol hosťom v Night of Chances CHALLENGE, podujatí, ktoré túto súťaž spustilo. Zástupcovia Knauf tu vyjadrili svoje očakávania a túžby ale otvorili aj okienko do fungovania Knaufu. Ak si náhodou toto podujatie nevidela či nevidel, odporúčame ho všetkými desiatimi. Hlavne sa môžeš dozvedieť viac o tejto super súťaži. Záznam z podujatia si môžeš pozrieť tu.

Špeciálne pre čitateľov Hashtag.sk predlžuje Night of Chances registráciu do štvrtku 14.4.2022.

Tak čo, už si vyťahuješ svoj zápisníček nápadov a žhavíš klávesnicu? Rozhodne poď do toho! Toto je súťaž, v ktorej sa nestráca a šance na výhru sú vysoké.

Night of Chances CHALLENGE - súťaž, v ktorej ty prídeš s nápadom a získaš spoluprácu s Knauf Insulation
(Zdroj: Night of Chances)
Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame