Niekedy je lepšie ostať sám: PUERTO o odvrátenej strane lásky

Nebudeme preháňať, keď napíšeme, že PUERTO je jedným z najviac aktívnych slovenských interpretov posledného obdobia. Predovšetkým ho máme možnosť vidieť na trackoch, ktoré pojednávajú o téme, ktorá je s nami od začiatku všetkých začiatkov a bude aktuálna prakticky stále. Áno, reč je o láske. Puerto sa v aktuálnej skladbe vyjadruje k jej, povedzme to diplomaticky, odvrátenej stránke.

SOM SÁM je track, pri ktorom sa započúvate do textu a nebude prekvapením, ak si ho pustíte aj viackrát za sebou. Zo skladby cítiť silnú emóciu, ktorú umocňuje videoklip, ktorý sa ukázal byť veľmi dobrým ťahom. Tu vám song pripájame, pričom zatiaľ si ho vypočulo viac ako 138 tisíc ľudí, čo je pomerne slušná štatistika. Samozrejme, hovoríme o číslach z video platformy YouTube.

Celkovo, keď si premietneme Puertove skladby, emócia je ich základným prvkom, čo je veľmi dobré, pretože poslucháči sa následne s jeho tvorbou vedia veľmi dobrým spôsobom stotožniť. Pýta sa napísať, že o mix a master sa postaral Tomáš „Sushiboy“ Drobňák, producentsky SOM SÁM zaobstaral Matěj Vávra. Ako sme už písali v minulých textoch, Puerto našiel svoju cestu a drží sa jej, pričom sa mu darí zdokonaľovať.

A čo je nemenej dôležité, je v povedomí. Plus, vzhľadom na to, že sa venuje problematike, ktorá je ľuďom blízka, nachádza si stále viac a viac poslucháčov.

Foto: Puerto, skladba SOM SÁM, video YouTube

 

 

Odporúčame