Kreativita nemá hraníc: Slovenská wakeskaterka sa objavila vo videu spolu so známym futbalistom Neymarom

Zuzana Vráblová

Zuzana Vráblová (Zdroj: RedBull)

#Pozri si jedinečné video, ktoré dokázalo spojiť športovcov z celého sveta. A to aj napriek sťaženým podmienkam. Režisér sa totižto pri natáčaní nenachádzal na scéne.

Vo videu môžeš vidieť 11 športovcov z 24 rôznych miest. Tešiť sa môžeš na známeho basketbalového hráča, legendárneho futbalistu Neymara, ale aj na svetovú šampiónku v Teakwonde či skateboardové hviezdy.

Keď kreativita nemá hraníc
Aj napriek sťaženým podmienkam, ktoré režisér mal, dokázal natočiť naozaj kreatívne video. Tešiť sa môžeš aj na našu wakeskaterku Zuzku Vráblovú. Tá sa vo videu objavila priamo v obývačke v Piešťanoch. Pozri si jedinečné záber a jej bravúrny skok.

Zuzka prezradila viac o samotnom projekte

Zuzka pre RedBull.sk prezradila, že to bol úplne odlišný projekt, s akým sa doteraz stretla. No napriek tomu sa na natáčanie veľmi tešila a nevedela sa dočkať, kedy samotné video vyjde.

Zuzka prezradila viac o samotnom projekte (Zdroj: RedBull.sk)
Vo videu je aj jedinečná scéna, v ktorej môžeš vidieť Zuzku v pohodlí jej obývačky. Následne však vyskočí von oknom, a to priamo do vody. Zuzka pre RedBull.sk priblížila ako toto natáčanie prebiehalo, „Von z terasy ma ťahali chalani – museli sme mať správnu rýchlosť, nie pomalú ani príliš rýchlu. Každý záber sme robili na viackrát a všetci si dávali záležať, aby všetko plynule prechádzalo a vytvorilo jeden celok.“  Len tento záber vznikal celé mesiace. Dostať sa z vnútorného do vonkajšieho prostredia nebolo vôbec jednoduché.
Nemala najideálnejšie podmienky (Zdroj: RedBull.sk)

Samotné natáčanie bolo veľmi náročné. Raz nebola so záberom spokojná Zuzka inokedy to nevyzeralo dobre na videu.

Nebolo to vždy ľahké (Zdroj: RedBull.sk)

Najväčšie problémy jej ale robili poveternostné podmienky, či časové obmedzenie. Avšak veľkým mínusom bola aj neprítomnosť režiséra na placi.

Je hrdá, že to dokázali (Zdroj: RedBull.sk)
Zdroj: hashtag.sk, RedBull.sk
Odporúčame