Dostal, čo si zaslúžil: Neverný muž dostal na narodeniny na miesto výletu do Dubaja kopačky

Neverný muž dostal na narodeniny darček, ktorý ho určite nepotešil (Zdroj: Freepik/senivpetro)

#Raňajky do postele, starostlivo vybraný darček, alebo napríklad výlet. Ak si vo vzťahu, určite si dávaš záležať na tom, aby si pre svojho partnera či partnerku na narodeniny pripravil nejaké prekvapenie. Poriadne prekvapenie čakalo aj na priateľa istej ženy, ktorá dokonca oslovila spoločnosť vyrábajúcu personalizované darčekové poukazy. Ako však uvádza Daily Mail, mladíka jeho darček rozhodne nepotešil. 

Darček, ktorý nepotešil

Steph z Veľkej Británie je zakladateľkou spoločnosti Foilux, ktorá sa venuje výrobe darčekových poukazov „na mieru“. Tie zdieľa aj so svojimi sledovateľmi na TikToku a popularite sa tešia najmä poukazy s plochou, ktorú musí obdarovaný najprv zoškrabať, aby sa dozvedel, čo vlastne práve dostal. No a práve jeden z takýchto poukazov prilákal tento mesiac mnoho pozornosti.

Video, ktoré má už viac ako milión zhliadnutí zachytáva výrobu darčekového poukazu, ktorý zákazníčka objednala pre svojho priateľa Dillana k jeho dvadsiatym prvým narodeninám. Na tom by nebolo nič zvláštne, no pod plochou, ktorá má skrývať destináciu, kam Dillan pôjde (alebo si aspoň myslí, že pôjde) na dovolenku, sa skrýva niečo iné.

@foilux

This customer came to me with a genius idea to catch her cheating boyfriend off guard. She wanted to create a foil ticket to Dubai, his dream destination but expose him. The only thing that will be taking flight is his lies, sorry Dillan 🤣 Major props to this brave lady for walking away from this toxicity and orchestrating this plan 👏 Hold your head up high, knowing that you deserve better and brighter days are ahead 💕 #exposingacheater #foiltickets #cheatingboyfriendcaught #triptodubai #holidayreveal

♬ Home – Edith Whiskers

Pomsta ako z filmu

Ako sa ukázalo, mladý muž si darček v podobe dovolenky nezaslúžil, minimálne nie od svojej priateľky. Tá totiž prišla na to, že Dillan ju podvádza. Takéto zistenie by u mnohých párov viedlo k okamžitému rozchodu, no žena sa rozhodla nevernému (zatiaľ ešte) priateľovi pomstiť naozaj prepracovaným spôsobom. Asi už teda tušíš, čo si Dillana na narodeninovom prianí čakalo.

„Viem, že ma podvádzaš, ty chumaj,“ stálo na stieracej časti poukážky.

Sledovatelia, ktorý si video s prípravou tejto špeciálnej „letenky“ pozreli, boli prirodzene zvedaví na to, ako celá situácia dopadla. A vďaka Steph sa toho aj dočkali. Tá pridala ďalšie video, kde zdieľala správu od zákazníčky, ktorá si poukaz objednala, a tiež to, ako samotný poukaz dopadol.

Zožala nielen chválu

Dillanov narodeninový deň začal tak, ako si to pravdepodobne predstavoval. Priateľka mu na raňajky pripravila jeho obľúbené jedlo, ktoré mu doniesla priamo do postele.

 „Dobre, takže som mu doniesla raňajky do postele a naschvál som pripálila croissanty, tie sú jeho obľúbené,“ napísala zákazníčka.

„Potom prišiel čas na letenku. Tak trochu som ho naťahovala a už pred niekoľkými týždňami som naznačila niečo o Dubaji, čiže presne to očakával,“ pokračovala.

@foilux

Replying to @Chelsea Worthington @foilux the reaction to the fake foil ticket revealing his cheating #BOYBYE #cheaterexposed #foiltickets

♬ Comedy Music – Nissa

Ďalej opísala, ako sa Dillan od radosti rozplakal a vyliezol z postele, aby našiel mincu, ktorou stieraciu plochu zoškrabe.

„Aby som to zhrnula, skončilo to tým, že do mňa poukaz hodil a po celej dlážke boli omrvinky z croissantov. A ešte ma obvinil z toho, že som sa vyspala s jeho najlepším kamarátom. Vôbec nevedel, čo má povedať,“ doplnila.

Sledovatelia v komentároch ženu za jej premyslenú pomstu nevedeli vynachváliť.

„Je to legenda,“ písalo sa o nej v jednom komentári.

„Kráľovná! Toto je žena roka,“ napísal niekto ďalší.

Nie každému sa však tento príbeh zdal celkom realistický.

„Toto je úplne vymyslené, ale je to dobrý marketingový ťah,“ napísal napríklad jeden z komentujúcich.

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame