Jednoduchý život po boku milionára: V tomto vzťahu platia striktné pravidlá, zvládol by si poslúchať partnera?

Podľa vyjadrení Sofie na jej sociálnych sieťach je zrejmé, že by nedokázala chodiť s chudobným mužom (Zdroj: Freepik/halayalex)

#Premýšľaš niekedy nad tým, aké je to mať za partnera milionára? Pre mnohých je to možno sen, ktorý by dokázal vyriešiť všetky problémy, no nie vždy musí byť všetko také ružové ako sa na prvý pohľad javí. Svoje by o tom vedela hovoriť istá žena, ktorá toto privilégium má. No o tom, že by z toho skákala radosťou, celkom pochybujeme…

Voľný vzťah

Zvládol by si vzťah plný obmedzení, kde by si musel doslova prijať diktatúru od partnera a „šúchať nohami“? To ani zďaleka nie je model zdravého a fungujúceho vzťahu – a predsa sa také nájdu. Toxické obmedzovanie individuality toho druhého, žiarlivosť či nevera nie sú v takýchto vzťahoch ničím neobvyklým.

Ako uvádza portál LadBible niečo také je prípadom istého manželského páru, ktorý nemá problém ani s tým, že jeden z nich zdieľa nahé fotky či spí v posteli s inými ľuďmi, než by mal. Pár z Dubaja sa svojím voľným vzťahom netají, skôr naopak – na sociálnych sieťach sa prezentujú práve týmto nezvyčajným lifestylom.

Zlatá klietka

Každý vzťah by mal mať presne vytýčené medze. Avšak, všetkého veľa škodí, čo platí aj v tejto oblasti. Sofia Kralow sa na sociálnych sieťach podelila o kontroverzné príkazy a zákazy, ktoré dostáva od svojho manžela Thomasa. Užívatelia len neveriacky krútia hlavami…

Hoci je náročné hodnotiť vzťah a život niekoho iného, dovolíme si povedať, že by sme takto nedokázali žiť. Je pekné mať všetko, na čo si spomenieš, ale tento vzťah prezentuje až príliš vysokú daň. Sofiu totiž jej manžel, ktorý je dubajským milionárom, obmedzuje viac než je únosné.

Kontroverzné príkazy

Podľa vyjadrení Sofie na jej sociálnych sieťach je zrejmé, že by nedokázala chodiť s chudobným mužom. Dokonca má pre iné ženy odkaz, že by „mali zvýšiť svoje štandardy“. Na profile sa reprezentuje svojou spokojnosťou s tým ako dobre sa vydala.

Luxus a prepychový život si však vyberajú svoju daň striktne určenými pravidlami, ktoré musí ona ako manželka v manželskom zväzku dodržiavať. So sledovateľmi sa podelila o niektoré z nich – tvrdí, že jej manžel nedovolí šoférovať či upratovať, lebo na to majú personál.

Pri nákupoch však musí používať jeho kreditku, aby mal pod kontrolou každé jedno euro, ktoré míňa. Ak sa chce vybrať na výlet osamote, je to nereálna misia. Povolené vo svojej réžii nemá ani takú banalitu, akou je každodenné líčenie – musí na to využiť zamestnancov, ktorí sa o to postarajú na profesionálnej úrovni.

Uštipačné komentáre

Komentáre ľudí na sociálnych sieťach samozrejme nenechali takúto kontroverziu bez povšimnutia. Pod príspevkami manželov sa rozpútali diskusie, ktoré rozdelili publikum na dva tábory. Kým jedni ospevovali tento typ života a „závideli“ žene šťastie, ktoré má, iní to mužovi poriadne naložili.

K téme sa vyjadril aj samotný Thomas, ktorý uviedol veci „na správnu mieru“. Pridal príspevok, v ktorom vyčítal mužom, že by mali prestať očakávať od svojich polovičiek aby sa starali o domácnosť, upratovali či varili. Reakciou bol uštipačný komentár, ktorý to povedal asi za väčšinu užívateľov na plné ústa:  „Na všetky tieto základné veci potrebuješ slúžku, nie manželku. Tvoja žena musí byť tvojou spriaznenou dušou, tvojou láskou, tvojou podporou, tvoj zdroj energie, tvoja vášeň a najdivokejšia túžba, tvoja lepšia polovica. A tieto veci majú s prvým zoznamom nulu spoločné!“ 

Sleduj náš Instagram

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame