Aj móda má svoje hranice: Neuveríš, v čom športovala táto influencerka

Vďaka vyzývavým modelom priťahuje na svoj profil stále nových a nových followerov (Zdroj: Freepik/lookstudio)

#Ak si aj ty fashion lover, tak si určite dávaš záležať na svojom outfite pri každej príležitosti. Podobne je na tom aj istá influencerka, ktorá sa svojím v skutku netypickým odevom pochválil aj na svojom profile. Nevedno, či išlo o zámer, alebo to mal byť len pokus o virál. Každopádne, strhla na seba vlnu pozornosti, no schytala aj poriadne štipľavú kritiku!

Kvôli sledovanosti všetko

Mnohí influenceri a pseudocelebritky dokážu kvôli sledovanosti vymyslieť absolútne bizarnosti. Vo veľa prípadoch sa nestránia dokonca riskovať vlastný život. Dobrý príkladom takejto šialenosti je aj TikTokerka Karolina Agata Sankiewicz, ktorá „sa dopustila“ niečoho, čo sa len tak nevidí.

Influencerka, žijúca v Spojených arabských emirátoch, pravidelne postuje na TikTok videá, ktoré jej fanúšikovia priam zbožňujú. Na záberoch sa so svetom delí o svoje vodné dobrodružstvá, na ktorých by si neoprén alebo plavky hľadal len márne.

Fashion influencerka

Blondínka miluje módu a štýl. Jej vkusné outfity obdivujú mnohí fanúšikovia a to aj napriek tomu, že ich prezentuje naozaj netradičným spôsobom. Vďaka vyzývavým modelom priťahuje na svoj profil stále nových a nových followerov, ktorým ponúka exkluzívny content. Svoje módne kreácie prezentuje počas surfovania v rozbúrenej vode.

Odvaha jej naozaj nechýba – kým jeden raz siahne po vysokých lodičkách a obtiahnutých mini šatách, inokedy vytiahne zo šatníka večernú róbu, slávnostný nohavicový kostým alebo dokonca futbalový dres. Ako správna fashion diva nezabúda ani na doplnky – na videách má v rukách „rekvizity“ ako napríklad notebook, kyticu alebo poriadne luxusnú kabelku.

@boss_baby001k Birthday girl 🎂🥳👸🏼 #birthday #birthdaygirl ♬ Chase It (Mmm Da Da Da) – Bebe Rexha
 

Nadšení fanúšikovia?

Poľka Karolina tvorí svoj obsah už nejakú dobu a preto má, bez pochýb, vybudovanú základňu sledovateľov. Jej videá si zaslúžili viac ako 500 miliónov vzhliadnutí a to ju ženie napred. Svoje dobrodružstvá, ktoré s nadšením zdieľa na profile, však nevyvolávajú len pozitívne reakcie.

Kým fanúšikovia influencerke držia palce a chvália ju za jej športový talent, nájdu sa aj neprajníci, ktorí komentujú príspevky dosť nepríjemne. Dievčinu dokonca obviňujú z toho, že jej príspevky nie sú reálne.

„Keby naozaj surfovala, neviali by jej vlasy aj šaty vo vetre?“ rýpal jeden z neprajníkov, pričom sa k nemu pridali aj ostatní. Karolina však ich pochybnosti umlčala videom, na ktorom je zachytený jej pád do mora. „Padanie vo veľkom štýle,“ napísala k príspevku pre svojich haterov.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame