Influencerka žiadala jedlo zadarmo v nóbl reštaurácii: Toto si však určite nepredstavovala

Okrem toho, že sa hviezdičke neušlo dobré jedlo za post v instastories, ešte schytala poriadne poníženie (Zdroj: Freepik/freepik)

#Mnohí chcú byť influencermi pre benefity, ktoré táto profesia prináša. Mať kopec vecí zadarmo v rámci spoluprác, žiť v luxuse a byť pánom svojho času. Neznie to lákavo? Nie vždy je však všetko také ružové ako sa na prvý pohľad môže zdať. To je aj prípad istej influencerky, ktorá sa tento raz poriadne prerátala!

Chcela benefity, obišla naprázdno

Portál DailyMail prišiel s fakt bizarnou správou. Manchesterská reštaurácia Lucky Ramen and Sushi si užila svojich „5 minút slávy“ po tom, že zverejnila na prvý pohľad obyčajnú správu od istej influencerky. Na tom by nič nebolo, ak by išlo o milú recenziu či pochvalu.

„Celebritka“, ktorej identita zostala utajená, totiž žiadala od spomínanej reštaurácie brunch pre seba a svojho partnera úplne zadarmo.  „Ahoj, prepáčte, viem, že je to na poslednú chvíľu, ale zajtra som v Manchestri a hľadám miesto na brunch so svojím partnerom, boli by ste otvorení spolupráci? Na oplátku zazdieľam príspevok v mojom príbehu a na stránke,“ objavilo sa v directe reštaurácie.

Influenceka však asi prehliadla fakt, že ide o pomerne vychýrenú reštauráciu, ktorá si nepotrebuje robiť promo prostredníctvom spoluprác. Taktne ju odmietli vtipným a ironickým spôsobom: „Tešíme sa z tvojho záujmu o naše jedlo, no ešte viac si ceníme platiacich zákazníkov,” znela ich odpoveď.

Namiesto brunchu poníženie

Okrem toho, že sa hviezdičke neušlo dobré jedlo za post v instastories, ešte schytala poriadne poníženie. Reštaurácia konverzáciu zverejnila na sociálnej sieti, kde slečna dostala tvrdú lekciu. „Ach, aké prekvapenie. Ďalšia správa od instagramovej superstar, ktorá si pýta hostinu zadarmo výmenou za insta post,” stálo pri zverejnenom screenshote chatu s dievčinou.

Utajená hviezdička to však nedokázala rozdýchať. Rozhodla sa reagovať, čím vlastne sama odhalila svoju identitu.  „Ako sa opovažujete nás takto odhaliť? Takže si myslíte, že ľudia ako my si nezaslúžia jedlo zadarmo?” zúrila vo svojej reakcii.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Reštaurácia Origin v Lučenci ti jedlom vyrazí dych: Majitelia tu zúročujú skúsenosti zo Švajčiarska

Aby toho nebolo málo, v závere svojej reakcie sa vysmiala všetkým slušným zákazníkom (nielen) tejto reštaurácie: „Haha veľmi vtipné, trochu si sa zachechtal, ale to my sme tí ktorí sa smejú. Ideme, kam chceme. Jeme, čo chceme, a to všetko zadarmo! Kto sa smeje teraz?“  Trošku drzosť, čo povieš?

Reštaurácia to zobrala s humorom

Reštaurácia v tejto vojne s radosťou pokračovala. Influencerku ani zďaleka nešetrili a rozhodne si nebrali servítku pred ústa! „Drahá nahnevaná influencerka, dobre, dobre… dostala si nás! Je nám naozaj ľúto, že sme sa včera pokúsili odhaliť vaše zákulisné taktiky. Viete, my sa len snažíme zarobiť si na živobytie.“  

Na účet sklamanej dievčiny si ďalej zavtipkovali tým, že jej nabudúce pripravia toľko jedla, koľko si bude priať, dokonca červený koberec či čestnú vojenskú medailu.

Čo na to verejnosť?

Konverzácie medzi reštauráciou a influencerkou sa razom stali virálnymi. Reakcie ľudí nenechali na seba dlho čakať a v komentároch pod príspevkami sa razom rozbehli ostré diskusie, ktoré, samozrejme, podporovali názor Lucky Ramen na plnej čiare.

 „Zlatko, oni nepotrebujú tvoje promo. Sú rezervovaní a všetci čakáme v rade na stoly. S radosťou,” uviedla jedna z užívateliek. Ďalší pomstitelia vyžadovali zverejnenie identity slečny a jej partnera s dosť radikálnym vyhlásením: „Odhaľte ich. S takýmto prístupom si nezaslúžia followerov.” 

 „Tento príspevok vám spraví väčšie promo, ako keby ona zdieľala fotku vášho jedla,” uzatvoril túto drámu jeden z fanúšikov reštaurácie.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame