Netradičné výchovné metódy: Učiteľky v halloweenskych maskách strašili škôlkarov, vyšetruje ich polícia

Ghostface z filmu Vreskot

V istej súkromnej škole v Mississippi strašili deti učiteľky v maskách (Zdroj: commons.wikimedia.org/ DMarx22)

#Poslala ťa niekedy učiteľka v škôlke do kúta? Ak hej, tak vedz, že si mal možno šťastie. V istej súkromnej škôlke v Mississippi totiž riešia neposlušnosť po svojom. Zamestnankyne v hororových maskách deti strašili a varovali ich, aby radšej boli dobré. Jedna z učiteliek však svoje zamaskované kolegyne a vystrašené deti nahrala na video. Ako uvádza UNILAD, incident teraz rieši polícia.

Netradičné výchovné metódy

Znepokojená učiteľka z Lil’ Blessings Childcare pridala na svoj Facebook video, v ktorom niektoré zamestnankyne škôlky strašia deti v hororových maskách. Okrem ženy v maske z filmu Vreskot video zachytáva aj vystrašené, kričiace a pobehujúce deti. Reakcie na seba nenechali dlho čakať a video sa rýchlo rozšírilo.

„Pred pár týždňami si niektoré dievčatá doniesli do práce halloweenske masky, aby vystrašili deti. Na video som to nezachytila. Keď som ale počula, že to chcú urobiť opäť, nahrala som ich, aby som mala dôkaz. Video som potom poslala rodičom, aby vedeli, ako sa s ich deťmi zaobchádza,“ vysvetlila svoje rozhodnutie natočiť video Jennifer Kayla Newman.

„To video som nenatočila pre zábavu, podľa mňa to vôbec nie je vtipné. Tá žena, čo kričí deťom do tváre, nie som ja, tá vedľa nej tiež nie som ja, a ani smiech, čo na videu počuť, nie je môj,“ dodala.

Dočkali sa výpovede

Ľudí video pobúrilo a v komentároch k videu dali svoj názor jasne najavo.

„Tu nejde o to, či je to podľa niekoho dobrý nápad. Je to čisté zlo a títo ľudia by mali ísť do väzenia. Takéto správanie môže spôsobiť doživotnú traumu a malo by byť potrestané,“ stálo v jednom z komentárov.

Po zverejnení videa sa prípadu začala venovať aj polícia a zainteresované učiteľky dostali výpoveď.

„Osoby, ktoré sa týchto skutkov dopustili, už u nás nie sú, boli prepustené. V čase, keď k incidentu došlo, som nebola prítomná a nevedela som, že niečo také robia. Niečo také netolerujem a nikdy som netolerovala. Chcem len povedať, že situáciu riešime,“ uviedla Sheila Sanders, ktorá súkromnú škôlku Lil’ Blessings Childcare už dvadsať rokov vlastní.

Poď na náš TiTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, unilad.com
Odporúčame