September na Netflixe: Životom dravcov ťa prevedie Tom Hardy, rozlúčiš sa so Sex Education, no zažiješ aj romantiku

Posledná séria Sex Education (Zdroj: Netflix)

#September na Netflixe bude skutočne pestrý a môžeš si vyberať spomedzi mnohých žánrov, filmových noviniek i seriálových pokračovaní. Fanúšikovia napätia si vychutnajú triler Nowhere, ktorého stiesnené priestory potrápia všetkých klaustrofobikov. Dočkáme sa aj vytúženej, no nanešťastie, poslednej série Sex Education, takže nepremeškaj rozlúčku s Otisom a Maeve. Tajomstvá, o ktorých sa doposiaľ verejne nehovorilo, ti odhalí seriál Spy Ops a krásnou i drsnou prírodou ťa v úlohe rozprávača prevedie obľúbený Tom Hardy. Nenechaj si nič ujsť!

A Day and a Half – film (1. september)

Úvod do septembra bude vo veľkom štýle. Švédsky dramatický thriller o mužovi, ktorý sa zúfalo túži stretnúť so svojou dcérou a rozhodne sa, že najlepší spôsob, ako to urobiť, je vyzbrojiť sa a vtrhnúť do nemocnice, kde pracuje jej matka, je celkom sľubným začiatkom. Vo filme sa predstaví Alexej Manvelov, či Alma Pöysti.

Predators – seriál  (6. september)

Netflix čoskoro rozšíri svoj repertoár dokumentárnych projektov a prírode a zvieratách seriálom Predators. Uvidíš život piatich druhov predátorv, ktorí naprieč svetom bojujú o potravu, holý život a udržanie si nadvlády. Zažiješ unikátny pohľad na svet gepardov, ľadových medveďov, divých psov a iných lovcov, ktorým ťa predvedie herec nominovaný na Oscara, legendárny Tom Hardy.

Kung Fu Panda: The Dragon Knight III. – seriál (7. september)

Už tretia séria obľúbeného animovaného seriálu od DreamWorks ti prinesie ďalšie dobrodružstvá legendárneho bojovníka Po. Panda tentokrát spojí svoje sily s drsnou anglickou rytierkou a spolu sa vydajú na nebezpečnú cestu za záchranou magických zbraní, očistenia svojich mien a záchranou celého sveta.

Virgin River V. – seriál (1. časť 7. septembra) 

Návrat seriálovej drámy od Netflixu sa nesie v dobrej nálade. Zdravotná sestra, ktorú stvárňuje Alexandra Breckenridge, sa z Los Angeles presťahuje do odľahlého mesta v severnej Kalifornii, aby tu začala odznova. Čaká tu na ňu ale veľké prekvapenie, komplikované vzťahy, rozchody, súdny proces a ničivý divoký požiar.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Augustové špeciality na Netflixe: Je tu dlho očakávaný One Piece, detaily prípadu Depp vs. Heard, finále Ragnaroku a množstvo napätia!

Spy Ops I. – seriál (8. september)

Dokumentárny seriál ti otvorí dvere do zákulisia špionážneho remesla. Spolu s agentmi spravodajských služieb, ako je MI6 a CIA, odhalíš niektoré z najväčších vládnych tajomstiev, cez operácie počas studenej vojny, až po prípravy viacerých prevratov.

Ehrengard: The Art of Seduction – film (14. september)

Nová prestížna romantická komédia od držiteľa Oscara, Zlatého glóbusu a Zlatej palmy Billa Augusta, sa odohráva v rozprávkovom kráľovstve Babenhausen. Profesionálny milovník (Mikkel Boe Følsgaard) dostal za úlohu naučiť syna veľkovojvodkyne umeniu zvádzania. Podľahne ale vlastným citom, plán sa zvrhne a je z toho poriadny škandál.

Once Upon a Crime – film (14. september)

Japonský fantasy akčný film o klasických rozprávkach nie je presne tým, čím sa na prvý pohľad môže zdať. Červená čiapočka spolu s Popoluškou vyrazia na kráľovský bál, no atmosféru naruší brutálna vražda. Podarí sa tejto dvojici odhaliť vraha a objasniť záhadu ešte pred polnocou? 

Love at First Sight – film (15. september)

Táto dráma založená na románe Jennifer E. Smith sadne každej romantickej duši. Je o dvoch mladých ľuďoch (ktorých stvárni Haley Lu Richardson a Ben Hardy), ktorí sa do seba zamilujú počas letu domov z New Yorku do Londýna. Na letisku sa ich cesty ale opäť rozídu, no oni dúfajú, ich náhoda ešte spojí. Podarí sa to?

Sex Education IV. – seriál (21. september)

Štvrtá a zároveň posledná séria vynikajúcej britskej školskej komédie z dielne Netflixu, v ktorej Otis (Asa Butterfield) a gang navštevujú Cavendish Sixth Form College a zisťujú odpovede, na tie najintímnejšie otázky. Otis síce nemá sebavedomie na rozdávanie, no rozhodne sa snaží na sebe pracovať a s rebelkou Maeve si na škole otvárajú sexuálnu poradňu. V seriáli sa objavia aj nové tváre, v podaní Thaddea Grahama, či Lisy McGrillis.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Augustové špeciality na Netflixe: Je tu dlho očakávaný One Piece, detaily prípadu Depp vs. Heard, finále Ragnaroku a množstvo napätia!

Castlevania: Nocturne I. – seriál (28. september)

Nová osemdielna spin-off animovaná séria pre dospelých je založená na klasickej videohre. Rozhodne sadne všetkým fanúšikom histórie, pretože dej sa odohráva v rozbúrenom Francúzsku v roku 1792 na vrchole Francúzskej revolúcie. Hrdina Richter Belmont sa zo všetkých síl snaží ochrániť rodinné dedičstvo a zabrániť, aby sa zlo dostalo k moci.

NOWHERE – film (29. september)

Španielsky mysteriózny triler, ktorého hviezdami je Anna Castillo a Tamar Novas, zachytáva príbeh mladej tehotnej ženy menom Mia. Zúfalá žena, utekajúca z vojnou postihnutej krajiny, sa ukryje v prepravnom kontajneri na palube nákladnej lode, no jej cesta za slobodou a bezpečím naberie nečakaný spád. Po prudkej búrke dôjde k nehode a stratí sa na mori. Uprostred ničoho musí bojovať o prežitie a chrániť seba a svoje novo narodené dieťa.

Máš predplatený Netflix?

 

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk Netflix
Odporúčame