Augustové špeciality na Netflixe: Je tu dlho očakávaný One Piece, detaily prípadu Depp vs. Heard, finále Ragnaroku a množstvo napätia!

One Piece môže nadchnúť aj tých, ktorí nepoznajú manga sériu (Zdroj: Netflix)

#V auguste zažiješ s Netflixom poriadnu dávku dobrodružstva. Zimomriavky ti naženie hororová novinka z juhokórejskej produkcie plná nemŕtvych – Zombieverzum, a v napätí ťa udrží aj triler Heart of Stone. V prípade, že máš množstvo voľného času, môžeš sa priučiť cukrárskemu umeniu, ktoré ti predstaví Veľká cukrárska výzva. Veľkolepým vyvrcholením bude akčná adaptácia hitu One Piece. Čo si pozrieš ako prvé?

Nailed It! Veľká cukrárska výzva I. – seriál (4. august)

Veľká cukrárska výzva je sladkou variáciou programu Nailed it!, v ktorej sa 10 pekárov snaží načerpať „know-how“ od špičkových profíkov. Táto spin-off reality séria ti možno prinesie nejakú inšpiráciu pri pečení, škoda len, že pri tom asi nezískaš parádnu finančnú odmenu, ako jeden z týchto 10 súťažiacich. 

Zombieverzum I. – seriál (8. august)

Hororová reality séria z Južnej Kórey zachytáva príbeh preživších, bojujúcich o holý život v množstve nemŕtvych ľudí, premávajúcich sa v ulicami Soulu. Podarí sa im prekonať náročné prekážky a prežiť? Survival reality show len dokazuje, že Juhokórejská kinematografia je pri vytváraní krvilačných monštier na skutočne vysokej úrovni!

Heart of Stone – film (11. august)

Klenotom nového špionážneho trileru je slávna Gal Gadot, ktorá stvárňuje agentku tajnej služby globálnej mierovej agentúry. Je na stope nebezpečnej hackerky, ktorá sa organizácii snaží ukradnúť jej najcennejšiu a zároveň najnebezpečnejšiu zbraň. Po jej boku sa navyše objaví Jamie Dornan, známy zo série Fifty Shades.

Depp vs. Heard – limitovaná séria (16. august)

Trojdielny dokumentárny seriál približuje ostro sledovaný súdny proces medzi Amber Heard a Johnnym Deppom v roku 2022. Po prvýkrát tu budeš môcť počuť vyjadrenia oboch strán a spoznáš detaily z ich medializovaného sporu. Ak si sa bavil na rôznych memečkách, tak ti táto séria odhalí aj menej zábavné stránky ich „spolunažívania“.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Si pripravený na skutočný boj o život? Squid Game: The Challenge so skutočnými súťažiacimi sa dočkáš už koncom roka

The Chosen One I. – seriál (16. august)

Nový viacjazyčný fantasy seriál prináša príbeh 12-ročného chlapca s nevysvetliteľnými nadprirodzenými schopnosťami, podobné tým, aké mal Ježiš. Jodie dokáže premeniť vodu na víno, či liečiť zmrzačených. Drobné zázraky nakoniec vyústia do snahy o záchranu celého ľudstva.

Ragnarok III. – seriál (24. august)

Koniec sveta nebol nikdy tak blízko! Teda aspoň pre obyvateľov nórskeho mestečka, ktoré sužuje znečistenie a blížiaca sa potopa. Posledná séria nórskej fantasy série je opäť plná nórskej mytológie a boja s dávnym nepriateľom. 

Kto je Erin Carter? – miniséria (24. august) 

Britský kriminálny triler o učiteľke Erin (Evin Ahmad), ktorá v Barcelone vedie pokojný život. Všetko sa ale zmení, keď sa zapletie do ozbrojeného prepadnutia v supermarkete. Nešťastnou náhodou je odhalená jej temná a násilná minulosť po tom, čo jeden z lupičov začne tvrdiť, že ju pozná.

One Piece I. – seriál (31. august)

Mnohí nadšenci mega úspešnej pirátskej mangy One Piece istotne zajasajú! Mladý pirát v slamenom klobúku, Monkey D. Luffy, sa nám predstaví v očakávanej hranej adaptácii, kde ho stvárni herec Iñaki Godoy. Ako zvládne pestrá partička priateľov odvážnu cestu za slávnym pokladom a podarí sa réžii vystihnúť charaktery jednotlivých postáv? 

 

Máš predplatený Netflix?

 

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk Netflix
Odporúčame