Január na Netflixe bude horúci: Čaká nás finále After Life, Ozark aj nová séria Too Hot to Handle

V januári uvidíme aj prvú časť štvrtej série Ozark

V januári uvidíme aj prvú časť štvrtej série Ozark (Zdroj: Netflix)

#Prvý mesiac v roku rozhodne stráviš znova pred telkou. Netflix ti ponúkne hneď niekoľko zaujímavých noviniek, na ktoré sa tešíme aj my. Čaká nás nový sci-fi seriál Chosen, finále sitcomu After Life, prvá časť poslednej série Ozark, návrat do tropického raja v Too Hot to Handle aj paródia Ženy v okne. Na čo sa najviac tešíš ty?


Netflix pripravil na december poriadne trháky: Čaká nás Zaklínač, záverečná séria Lost in Space aj nová komédia s Leonardom DiCapriom


Mother/Android (7. január)

V post-apokalyptickom svete vyčíňa krvavá vzbura androidov. Počas nej sa chce mladá tehotná žena s priateľom dostať do bezpečia. Všade na okolí sa šíri chaos, zúfalosť a panika. V hlavnej úlohe na teba čaká talentovaná herečka Chloë Grace Moretz a dystopického trileru sa scenáristicky chopil autor nedávneho akčného filmu Project Power.

Chosen I. (13. január)

V januári na nás čaká aj prvá séria nového sci-fi seriálu Vyvolená. Pokojné dánske mesteško skrýva veľmi znepokojivé tajomstvo. Keď ho sedemnásťročná mladá dievčina spoločne s priateľmi odhalí, obráti im to život naruby. Seriál vytvorili showrunneri podobného dánskeho sci-fi projektu od Netlfixu s názvom The Rain.

After Life III. (14. január)

Novinár sa snaží vyrovnať so smrťou svojej manželky, ktorá podľahla rakovine. Správa sa nevrlo, aby od seba odohnal všetkých, ktorí sa mu snažia pomôcť. Tretia série zavŕši satirický sitcom oceňovaného Rickyho Gervaisa. Ten nielenže bravúrne stvárňuje hlavnú postavu, no píše sám pre seba aj scenár.

The House (14. január)

The House je temnou animovanou komédiou o záhadnom dome. V ňom sa počas rôznych období prepletajú životy chudobnej rodiny, úzkostlivého investora a otravnej pani domácej. Celý projekt je nakrútený stop-motion animáciou a hlas jednej z postáv prepožičala aj oceňovaná herečka Helena Bonham Carter.

Too Hot to Handle III. (19. január)

Čo tak dopriať si po vianočných sviatkoch trochu tropickej exotiky a erotiky? Obľúbená americká reality show Too Hot to Handle sa vracia. Aj tentokrát sa na tropický raj vydá hŕstka vyvolených, aby súťažili o lákavú finančnú odmenu. Podmienkou je vyhnúť sa akémukoľvek telesnému zblíženiu.

Ozark IV. Part 1 (21. január)

Finančný poradca donútil svoju rodinu, aby odišla bývať do Missouri, konkrétne do oblasti Ozarks, kde musí počas piatich rokov preprať 500 miliónov amerických dolárov. Ak sleduješ dramatický seriál Ozark, tento príbeh určite poznáš. Mimoriadne oceňovaný projekt sa tento rok dočká svojej finálnej série – jej prvú polovicu uvidíme 21. januára.

Munich: The Edge of War (21. január)

Počas vypätej mníchovskej konferencie v roku 1938 sa zo starých priateľov, ktorí teraz pracujú pre znepriatelené vlády, nedobrovoľne stávajú špióni na stope nacistickému tajomstvu. Dvojhodinový špionážny triler z obdobia pred druhov svetovou vojnou poteší ako obsahom, tak aj obsadením – britského premiéra Chamberlaina si zahral oscarový Jeremy Irons.

Neymar: The Perfect Chaos (25. január)

Teraz niečo pre nadšencov futbalu. Zbožňujú ho fanúšikovia na celom svete, no niektorí kritici ho jednoducho nemôžu vystáť. Neymar ti v minisérii rozpovie príbeh o starostiach aj slastiach jeho osobného života aj úžasnej futbalovej kariéry. Chýbať nebudú ani postrehy futbalových legiend Messiho, Mbappého či Beckhama.

Home Team (28. január)

Kouč NFL Sean je suspendovaný. Nádej na znovuobnovenie vzťahu so synom vidí v trénovaní mladého školského futbalového tímu, ktorého je mladík súčasťou. V športovej komédii si zahralo duo Kevin James, Taylor Lauther a Rob Schneider. Projekt produkčne zastrešil aj komik a herec Adam Sandler.

The Woman In The House Across The Street From The Girl In The Window (28. január)

Nie, nerobíme si srandu. Presne takto nazval Netflix svoj posledný januárový počin. Anna miluje zapekané jedlá, zapíja lieky vínom a má až príliš bujnú fantáziu. Jedného dňa je svedkom vraždy, ktorá sa odohrá v byte naproti. Alebo sa jej to všetko len zdalo? Názov, ktorý sa všetci bojíme vysloviť, je odkazom na parodovanie mnohých obdobných filmov. Na túto komédiu sa teda tešíme.

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame