Netflix pripravil na december poriadne trháky: Čaká nás Zaklínač, záverečná séria Lost in Space aj nová komédia s Leonardom DiCapriom

V decembri nás na Netflixe čaká nová séria Zaklínača

V decembri nás na Netflixe čaká nová séria Zaklínača (Zdroj: Netflix)

#Čo Netflix sľúbil, to dodržal. Počas celého roka sme mali možnosť vidieť každý týždeň nový blockbuster a inak tomu nebude ani v decembri. Pripravená je dráma Sila psa s Benedictom Cumberbatchom, záverečná séria Lost in Space a Money Heist, pokračovanie Zaklínača a Emily in Paris, ale aj očakávaná komédia Don’t Look Up s oscarovým ansámblom na čele s Leom DiCapriom. Na ktorý projekt sa najviac tešíš?


Najpestrejší november, aký sme dosiaľ videli: Netflix ponúkne sériových vrahov, nový Narcos aj svoj najdrahší film s The Rockom


The Power of the Dog (1. december)

Charizmatický, no veľmi striktný majiteľ ranča sa k bratovej novej manželke a jej dospievajúcemu dieťaťu správa kruto. Jedného dňa, keď vypláva na povrch desivé tajomstvo, zistíš, prečo. V dráme podľa rovnomennej knihy si zahrali Benedict Cumberbatch, Kirsten Dunst, Jesse Plemons a Kodi Smit-McPhee. Snímka režisérky Jane Campion útočí na tohtoročné Oscary.

Lost in Space III. (1. december)

Stratení vo vesmíre je tu s nami už nejaký ten rok. Robinsonovci museli núdzovo pristáť na neznámej planéte a bojujú o prežitie. Seriál dostal celý rad ocenení za špeciálne vizuálne efekty a na Netflixe sa teší veľkej popularite. Prvý decembrový deň na nás čaká posledných 10 epizód, ktoré putovanie Robinsonovcov ukončia.

Single All the Way (2. december)

Peter chce, aby jeho najlepší priateľ predstieral, že spolu chodia. Práve majú prísť na návštevu k Peterovej rodine. Rodičia sa mu snažia neustále niekoho dohodiť, avšak z Peterovej dohody sa razom stane niečo viac. Vo vianočnej komédii uvidíš Michaela Urie, Philenoma Chambersa a Luka Macfaflana.

Money Heist V. Volume 2 (3. december)

Áno, Money Heist na Netflixe skutočne končí. Po viac ako piatich rokov vysielania populárneho krimi heist seriálu, ktorý si na svete získal milióny fanúšikov, sa tvorcovia rozhodli pre finálne naplánované na 3. decembra. Čaká nás posledných 5 hodín obsahu a scenáristi sľubujú emotívny záver.

Voir (6. december)

Voir sa dá opísať aj ako zbierka vizuálnych esejí. Milovníci filmu v nej hovoria o míľnikoch kinematografie, ktoré ich nadchli, prekvapili, rozhodili alebo nejakým spôsobom zmenili. Výkonným producentom projektu je uznávaný režisér David Fincher.

The Unforgivable (10. december)

Žena odsúdená za vraždu sa po skončení trestu a následnom prepustení z väzenia nedočká odpustenia. Rozhodne sa preto vyhľadať svoju mladšiu sestru, ktorú musela kedysi dávno opustiť. Napínavú dráma s názvom V nemilosti režíruje Nora Fingscheidt (Narušiteľ systému) a v hlavných úlohách uvidíš Sandru Bullock, Vincenta D’Onofria a Violu Davis.

The Hand od God (15. december)

Neapol, 80. roky minulého storočia. Mladý Fabietto žije láskou k futbalu. Potom však príde rodinná tragédia, ktorá ho navedie iným smerom. Z mladíka sa nikdy nestane futbalista, no čaká ho neistá, aj keď pomerne sľubná kariéra filmára. Talianska dráma si brúsi zuby na oscarovú kategóriu Najlepší zahraničný film.

The Witcher II. (17. december)

Geralt z Rivie je lovec príšer, ktorý cestuje bludným svetom a loví beštie za mastnú odmenu. Teraz, keď našiel Ciri, jeho predurčené dieťa, sa všetko mení. Geralt ju vezme do pevnosti zaklínačov, aby zdokonalil jej nadprirodzené schopnosti. Blíži sa však nepriateľ, ktorému sa musia obaja zoči-voči postaviť.

Emily in Paris II. (22. december)

Marketingová manažérka Emily Cooperová zbalila v Chicagu kufre a odišla za prácou snov do Paríža. Do svojej úlohy sa vracia herečka Lily Collins. Príbeh sa znova zamotá v nových 10 krátkych epizódach. Seriál dostal minulý rok nomináciu aj na Zlatý Glóbus, tak uvidíme, ako sa mu bude dariť tentokrát.

Don’t Look Up (24. december)

Dvaja astronómovia vyrážajú na mediálne turné, aby varovali ľudstvo pred smrtiacou kométou, ktorá sa rúti priamo na planétu Zem. Zdá sa však, že to nikoho nezaujíma. Jeden z najočakávanejších filmov roka K zemi hľaď! si svoju premiéru odbije na Vianoce. V komédii oscarového Adama McKaya si zahrali mená ako Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep, Jonah Hill, Timothée Chalamet či Ariana Grande.

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame