Najpestrejší november, aký sme dosiaľ videli: Netflix ponúkne sériových vrahov, nový Narcos aj svoj najdrahší film s The Rockom

Netflix v novembri uvedie svoj najdrahší film Red Notice

Netflix v novembri uvedie svoj najdrahší film Red Notice (Zdroj: Netflix)

#Ak si si myslel, že to Netflix na tento rok už zabalil, mýliš sa. Tie najlepšie projekty si už tradične nechal na koniec roka. V novembri sa dočkáš hraných filmov aj investigatívnych seriálov o sériových vrahoch, tretej série Narcos: Mexico, animovaného seriálu zo sveta League of Legends, pokračovania Tiger King, ale aj filmu Red Notice s hviezdnym obsadením. My sme takýto nabitý mesiac ešte nevideli. Na ktorý projekt sa najviac tešíš ty?


Netflix v októbri pokračuje s nadupanými novinkami: Týchto 10 jednoducho musíš vidieť!


The Harder They Fall (3. november)

Nat Love spriada plány na pomstu. So svojimi ľuďmi vyráža v ústrety Rufusa Bucka, nepriateľského zločineckého bossa, ktorý sa práve dostal na slobodu. O scenár a réžiu tejto 130-minútovej westernovskej drámy sa postaral nováčik Jeymes Samuel a v hlavných úlohách sa predstavia Idris Elba, Regina King a Lakeith Stanfield.

Catching Killers I. (4. november)

Ak máš rád skôr dokumentárnejšie spracovanie zločineckých prípadov, vsaď na Catching Killers. Napínavá investigatívna séria skúma skutočných zločincov. Vyšetrovatelia prípadov neslávne slávnych sériových vrahov odhaľujú desivé detaily svojej náročnej práce. Počas prvých desiatich epizód ťa bude sprevádzať rozprávač JJ Holoubek.

Narcos: Mexico III. (5. november)

Po úspešnom seriáli Narcos, ktorý vyobrazil portrét Pabla Escobara a Calijského kartelu, sa tvorcovia vrhli do mexickej verzie. Tá sa zamerala na vzostup kartelu Guadalajara, ktorý viedol k vojne proti drogám v Mexiku v 80. rokoch. 5. novembra prichádza na Netflix už tretia séria. Napätie medzi Diegom Lunom a Michaelom Penom sa vyostruje.

Arcane I. (6. november)

Nebol by to Netflix, aby svojim divákom nepriniesol každý mesiac aj niečo pre hráčov. Tentokrát si tvoju pozornosť pýta prvá séria Arcane, nový animovaný projekt zasadený do sveta hry League of Legends. Animácia má prvky anime a 3D modelov, ktoré sme mali možnosť vidieť aj v nedávnom animáku Witcher.

Animal I. (10. november)

Dokumentárne cykly produkcie Netflix sú známe svojou skvelou výpravou a krásnou kamerou. V novembri Netflix uvedie svoj nový projekt Animal zameraný na divoké zvieratá, ktoré človek denne nevidí. 4-dielnou prvou sériou ťa budú sprevádzať hlasy Bryana Cranstona, Pedra Pascala, Andyho Serkisa a Rebel Wilson.

Seriál Animal z produkcie Netflixu
Seriál Animal z produkcie Netflixu (Zdroj: Netflix)

Passing (10. november)

Passing je intímna dráma o rasovej identite. Vitaj v 20. rokoch 20. storočia v New Yorku. Mladá černoška tu narazí na kamarátku z detstva, ktorá sa vydáva za belošku. Toto stretnutie prevráti ich svet naruby. Hodinu a pol trvajúca dráma s Tessou Thompson a Rugh Negga je taktiež režisérskym debutom herečky Rebeccy Hall.

Red Notice (12. november)

V novembri na nás čaká aj dosiaľ najdrahší film z produkcie Netflix. Psychológ FBI musí spojiť sily s najhľadanejším zločincom umeleckých predmetov na svete, ktorému ide po krku. Spoločne musia dostihnúť záhadnú podvodníčku – tá je však vždy o krok pred nimi. V tejto hre na mačku a myš hrajú Dwayne Johnson, Ryan Reynolds a Gal Gadot.

Tiger King II. (17. november)

Kontroverzná prvá séria Pána tigrov spôsobila začiatkom minulého roka ošiaľ. Niektorí si seriál zamilovali, iní ho hanili. Netflix však napriek tomu zaplatil jeho pokračovanie a 17. novembra uvedie druhú sériu. Dostane sa znova po kontroverzii na ceny Emmy?

Tick, Tick… Boom! (19. november)

Nádejný hudobný skladateľ, ktorému ťahá na tridsiatku, rieši milostné vzťahy, priateľstvo aj svoje starosti umelca žijúceho v New Yorku. Aj takto by sa dala opísať nová hudobná muzikálová dráma režiséra Lina-Manuela Mirandu, tvorcu nedávneho Hamiltona. Hlavnú úlohu si tu strihol skvelý Andrew Garfield.

Bruised (24. november)

Halle Berry si po prvýkrát sadá do režisérskeho kresla. Vo svojom celovečernom filme Bruised si dokonca strihne rovno aj hlavnú postavu. Kedysi sa vzdala syna, ale teraz ho chce späť. Nerešpektovaná bojovníčka v ringu a milujúca matka preto skúša napraviť, čo dávno spackala v boxe, aj v osobnom živote.

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame