Nerieš pripravujú pre fanúšikov poriadnu rozlúčku: Aké skladby budeš počuť?

Nerieš

Nerieš chystajú pamätný koncert (Zdroj: YouTube.com/NeriesOfficial)

#Možno ťa tento titulok trošku vystrašil, ale nemusíš mať zbytočné obavy. Obľúbená slovenská rapová dvojica Nerieš sa totiž ide so svojimi fans naozaj lúčiť, ale nič nekončí, práve naopak. Už 1. decembra v Bratislavskej Refinery Gallery sa totiž odohrá event, ktorého by sa rozhodne mal zúčastniť každý fanúšik a fanúšička dvojice Nerieš. Chceš o tom vedieť viac? čítaj ďalej!

Nič už nebude ako predtým

„Chceme uzavrieť jednu kapitolu a tieto skladby, ktoré nás vystrelili, si zaslúžia dôstojnú rozlúčku. Chceme tu emóciu zhrnúť do jednej show a dať ju proste naším fans, ktorí pri nás stoja už roky! Aj oni si to zaslúžia,“ vyjadrila sa dvojica k chystanému eventu.

Začiatkom decembra sa teda môžeš tešiť na rozlúčku, ale so starými trackmi, ktoré všetci tak dôverne poznáme. Na NIČ UŽ NEBUDE AKO PREDTÝM odznejú tak kultové skladby, ako „Stále sme len deti“, „Všetky ho/ná“, „Panická porucha“, „Domov“, „Míňame lóve“, „Nepýtam sa“, „Za jednu noc“, „Obyčajní chalani“, „Fog ma dží“, „Milujeme túto dobu“, „Na deň“, „10 minút“, „Tieň“, „Miesta“, „Minimal“, „Animal“ alebo aj „Úprimné“.

Matej Straka a Gabryell sa v tomto nasledovnom promo videu zároveň vyjadrili tak, že drvivá väčšina z týchto spomenutých skladieb bude zahraná naživo úplne naposledy!

Predzvesť nového albumu

Načo sa teda ale dvojica ide s týmito trackmi z ich dobre známych albumov rozlúčiť? Je to všetko preto, pretože chcú takto urobiť bodku za jednou etapou svojej kariéry a zároveň nás tak naladiť na tú nadchádzajúcu. Už na jar roku 2024 by sme sa toži od nich mali dočkať ich nového albumu, ktorý by aktuálne mal byť už v procese! Nevieme ako ty, ale my sa na nový album od Neriešákov rozhodne tešíme!

Spomienka na minulosť

Tie tracky, ktoré sme spomenuli vyššie pochádzajú buď z albumom ako Minimal alebo Animal a do toho tam ešte nájdeš aj nezaradené skladby, ktoré však tvoria zásadné body v rapovej kariére tejto rapovej dvojice z Pezinku. Bol si pri tom s nimi od začiatku aj ty? Pretože my áno a tento event je určite niečo, čo by sme si nemali nechať ujsť!

Daj nám teda vedieť, že či sa tam spolu vidíme a prípadne kľudne aj to, že čo od toho nového albumu očakávaš práve ty! 

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame