Padák otvorila neskoro: Nepodarený prvý zoskok stál mladú TikTokerku život

nepodarený prvý zoskok

Hoci mladá influencerka tréning parašutizmu absolvovala, padák sa jej neotvoril včas (Zdroj: Unsplash/Kamil Pietrzak)

#Dvadsaťjedenročná študentka filozofie Tanya Pardazi chodila na kurzy parašutizmu, ktoré organizuje Skydive Toronto. Súčasťou kurzu je pozemný tréning, ktorý musia všetci študenti absolvovať ešte pred tým, ako im bude umožnený prvý samostatný zoskok. Inak to nebolo ani v prípade mladej Kanaďanky. Bohužiaľ, hoci mladá žena tréning absolvovala, padák sa jej nepodarilo otvoriť včas.

Tragická smrť nádejnej influencerky

Hneď po nehode, ku ktorej došlo 27. augusta, bola TikTokerka prevezená do najbližšej nemocnice. Lekári jej však už pomôcť nedokázali.

„Tím zo Skydive Toronto Inc táto nehoda hlboko zasiahla, keďže svoj tréningový program zdokonaľoval viac ako 50 rokov,“ vyhlásila inštitúcia po tragickej nehode.V ich vyhlásení tiež stálo, že Pardazi bola vítaným prírastkom do parašutistickej komunity. Svojim novým kamarátom a a tiež aj ostatným parašutistom zo Skydive Toronto bude veľmi chýbať.

Tanya Pardazi bola influencerkou, ktorá si fanúšikovskú základňu vybudovala predovšetkým na TikToku. Tu ich počet presiahol 95 000. Vo svojich videách sa venovala širokému okruhu tém. Často hovorila o sebavedomí, vzťahoch, ale napríklad aj o histórii umenia a zvieratách. Vo svojom poslednom videu, ktoré pridala 22. augusta hovorila o hre Tetris, ale spomenula aj skydiving, ktorý sa jej neskôr stal osudným. Okrem TikToku mohli Pardazi viacerí poznať aj zo súťaže krásy Miss Teen Kanada, kde sa v roku 2017 dostala do semifinále.

@philosatea

#tetris #tetriseffect

♬ original sound – philosophy | tanya

Pre mnohých bola inšpiráciou

Melody Ozgoli, kamarátka zosnulej influencerky, ju opisuje ako mladú ženu so zmyslom pre dobrodružstvo, ktorá si užívala život naplno.

„Tanyu zaujímalo všetko, čo bolo nové a dobrodružné. Život bol pre ňu nudný a vždy sa snažila vyhľadávať dobrodružstvá,“ cituje ju FoxNews.„Každú sekundu prežívala naplno. Je to pre nás obrovský šok a je veľmi ťažké to spracovať. Už je to niekoľko dní, no stále tomu nedokážeme uveriť.“

Ako uvádza Daily Mail, na smrť TikTokerky reagovali aj jej fanúšikovia na sociálnych sieťach, ktorí tragickej udalosti nemohli uveriť.

„Odpočívaj v pokoji. Mrzí ma, že si nás opustila tak skoro. Dúfam, že existuje aj život po živote a že je aspoň tak dobrý, ako si si ho predstavovala,“ písalo sa v jednom z množstva komentárov.

„Nemôžem uveriť, že už nie je medzi nami. Nikdy sme sa osobne nestretli, no bola pre mňa obrovskou inšpiráciou,“ napísal ďalší zo smútiacich fanúšikov.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, foxnews.com, dailymail.co.uk
Odporúčame