Nebudeme ticho, budeme aktívnejší ako nikdy predtým | Žiadny Limit vydávajú ich debutový album

Ako už určite vieš aj ty, v našej redakcii veľmi radi podporíme mladých interpretov, ktorí majú nakročené k sľubnej kariére. Dnes ti predstavíme formáciu Žiadny Limit, ktorá pred niekoľkými dňami vydala ich debutový projekt.

V skupine Žiadny Limit tvoria v dnešných dňoch dvaja interpreti, a to MorningStar (20) a AnonYm (25), ktorí obaja pochádzajú z Námestova. Táto skupina sa formovala aj s inými členmi, no neskôr sa rozpadla. Napriek tomu sa však dvojica opäť rozhodla o spoločné fungovanie, pri čom taktiež založili ich label NLMT GANG, v ktorom sa okrem členov Žiadny Limit nachádza aj Jurus, najnovší člen Luri a YNL, ktorý sa okrem rapu venuje aj mixovacím pultom ako DJ.

Táto formácia vydala ich prvý veľký projekt pred niekoľkými dňami. EP ŽIADNY LIMIT je plnohodnotný hudobný projekt, ktorý si chalani sami nahrali v ich štúdiu. Okrem chalanov z labelu sa na albume objavil aj jeden z najväčších českých talentov Fakin Pea$ a raperka Lucy. Bohužiaľ, krátko po tom, ako tento album vydali, svet zasiahla pandémia koronavírusu s ktorou prišlo kopec nariadení, ktoré ovplyvňujú naše životy.

S týmto projektom tak stihli iba jeden koncert, ktorý bol zároveň prvý v ich kariére. Sľubujú však, že keď sa svet spamätá z tejto pandémie, máme sa na čo tešiť vo viacerých kluboch. Chalanom ich sľub veríme, a tak dúfame, že nás v budúcnosti nesklamú a my budeme mať dôvod ťa o nich opäť informovať.

Žiadny Limit a ich prvý koncert | Zdroj: Žiadny Limit
Žiadny Limit a ich prvý koncert | Zdroj: Žiadny Limit

Podporujeme nádejných interpretov. Ak si myslíš, že na to máš, napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk .

Odporúčame