Najštýlovejšia Češka z Instagramu? Má to háčik, nikto nevie, o koho ide!

Foto: Instagram.com/miluxure

#Parádne outfity, nablýskané značky od dizajnérov najzvučnejších mien či chutné jedlo a cestovateľské destinácie snov. Áno, asi takto nejako vyzerá dokonalý profil a zdá sa, že aj život na Instagrame. Rozhodne existujú aj ľudia, ktorí tento život aj reálne prežívajú a nehrnú sa iba za bublinou slávy na sociálnej sieti.

Jedným z príkladov je aj tmavovláska z Česka, ktorá má na svojom profile  viac ako 84-tisíc followerov. Toto číslo jej môže závidieť nejedna (slovenská) celebrita. Aj napriek tomu si Češka, ukrývajúca sa pod profilom @miluxure, ani na jednej fotografii neodhalila úplne tvár, práve naopak. Neznáma prezentuje svoj štýl a život bez toho, aby mala potrebu upozorňovať priamo na svoju osobu. Pozrite sa na výber jej najlepších postov z Instagramu.

Taguj pod fotkou #hashtagdievca a radi ťa zazdieľame na našom instagramovom profile @hashtag.sk ale kľudne o tebe napíšeme aj článok!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií