Najštýlovejšia Češka z Instagramu? Má to háčik, nikto nevie, o koho ide!

Foto: Instagram.com/miluxure

#Parádne outfity, nablýskané značky od dizajnérov najzvučnejších mien či chutné jedlo a cestovateľské destinácie snov. Áno, asi takto nejako vyzerá dokonalý profil a zdá sa, že aj život na Instagrame. Rozhodne existujú aj ľudia, ktorí tento život aj reálne prežívajú a nehrnú sa iba za bublinou slávy na sociálnej sieti.

Jedným z príkladov je aj tmavovláska z Česka, ktorá má na svojom profile  viac ako 84-tisíc followerov. Toto číslo jej môže závidieť nejedna (slovenská) celebrita. Aj napriek tomu si Češka, ukrývajúca sa pod profilom @miluxure, ani na jednej fotografii neodhalila úplne tvár, práve naopak. Neznáma prezentuje svoj štýl a život bez toho, aby mala potrebu upozorňovať priamo na svoju osobu. Pozrite sa na výber jej najlepších postov z Instagramu.

Taguj pod fotkou #hashtagdievca a radi ťa zazdieľame na našom instagramovom profile @hashtag.sk ale kľudne o tebe napíšeme aj článok!

2 odpovede na “Najštýlovejšia Češka z Instagramu? Má to háčik, nikto nevie, o koho ide!”

  1. A koho zaujíma kto to je? Či mám poznať všetkých zo sociálnych sietí? Je to jedna z mnohých čo majú potrebu každú chvíľku vycapiť fotku na net.

  2. Této paní vzhledem ke své hodně peprné minulosti bohužel nic jiného nezbývá než skrývat svoji opravdovou identitu…. Že RENATO?!!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií