Beznohá modelka dokázala nemožné: Napriek hendikepu a neľahkému životu si splnila sen

Wikipedia

#Preniknúť do modelingového sveta je čoraz viac ťažšie. Už nestačí iba krásna tvárička a božské miery. Svet si pýta jedinečnosť a originalitu. Niekedy to však zachádza až do extrému…

https://www.instagram.com/p/BW4AFxmnNd2/?taken-by=kanyasesser

Kanya Sesser mala iba pár dní, keď sa jej rodičia rozhodli odoprieť jej to najcennejšie v živote – rodičovskú lásku. Zrejme sa nedokázali preniesť cez to, aká sa Kanya narodila. Keď mala iba týždeň, nechali ju na schodoch budhistického chrámu a viac sa o ňu nezaujímali s vierou, že sa o ňu niekto postará. A tak sa aj stalo. Kanya mala obrovské šťastie na to, kto sa jej ujal. Najskôr to bol postarší milujúci pár, neskôr rodina z Ameriky.

https://www.instagram.com/p/BSaNgxhgCm1/?taken-by=kanyasesser

https://www.instagram.com/p/BQe8B_PjQ5H/?taken-by=kanyasesser

Brunetka je pri pohľade na jej tvár pekným dievčaťom s exotickým nádychom. Šok nastane až vtedy, keď pohľad skĺzne nižšie a človek uvidí jej hendikep. Kanya sa totižto narodila bez nôh. Namiesto toho, aby sa z nej stala pesimistka a hodila život za hlavu, dievča všetkým vytrelo zrak. Už odmala sa začala venovať športu a od 15-tich rokov predvádza spodnú bielizeň.

Odozva na beznohú modelku bola obrovská. Za deň dokázala Kanya zarobiť až tisíc dolárov, čo ju katapultovalo medzi výborne zarábajúce modelky. A čo na svoj hendikep hovorí samotná kráska? „Nepotrebujem nohy na to, aby som sa cítila sexy“.

https://www.instagram.com/p/BNeAciAjnSa/?taken-by=kanyasesser

https://www.instagram.com/p/BUv6T4ogMJP/?taken-by=kanyasesser

Odporúčame